Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Idősebb Nők járnátok 20-as...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb Nők járnátok 20-as évei elejèn járó lánnyal? 22 bi/l

Figyelt kérdés
Leszbikus,biszex

2018. nov. 22. 08:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Igen 36N
2018. nov. 24. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Mi 30as eleji pár vagyunk, simân bevennénk hármasra :)
2018. nov. 24. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Egy éretlen kislányra nem tudnék nőként tekinteni.
2018. nov. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Bocsi, Kérdező, de én nem járnék tőlem jóval fiatalabb lánnyal, mert a saját, 30-as korosztályom vonz, ill. 28 éves kortól még belefér egy nő, de ez alá nem mennék! Nekem fontos, hogy lehetőség szerint azonos életszakaszban legyünk, és azért egy 22 éves nagyon máshol tart, mint egy 30-as nő... persze, sok tini és korai húszas éveiben járó lány mondja, hogy “ érettebb a koránàl”, de attól még egy korombeli nőhöz nem fog passzolni! 31 éves biszex nő (foglalt vagyok, kérlek ne írjatok!)
2018. nov. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
En 31 vagyok.Ha vonzónak talalom a lanyt, es nem kiskorú, igen..siman 😊
2018. dec. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Párom 30, én 22.

Az elején valóban okozott egy kis fejtörést, hogy nem voltunk azonos életszakaszban,de mi vagyunk az élő példa arra,hogy ha két ember igazán együtt akar lenni, akkor bármi megoldható.

Korkülönbség semmilyen téren nem érezhető, egyenrangú társak vagyunk, lassan 3 éve.

2018. dec. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!