Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok: ugye járnáto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok: ugye járnátok egy transznemű lánnyal?

Figyelt kérdés
Bizonyára tudjátok, hogy a transz közösséget rendkívül sok diszkrimináció, megaláztatás éri, közöttük a legmagasabb az öngyilkossági ráta. Ennek az el-nem-fogadásnak az alapja a bigottság, tudatlanság, magyarul transzfóbia. Remélem, hogy a magyarországi LGBT-közösség mentes az ilyen előítéletektől. Hogy erről megbizonyosodjak, felteszem ezt a kérdést, amelyre - kérlek - őszintén válaszolj.
2018. dec. 13. 16:08
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
96%

Nem.

Van transzszexuális barátnőm, abszolút semmi baj nincs ezzel, viszont egyszerűen nem vonz szexuálisan (mint ahogy bizonyos lányok sem, pl osztály-/munkatársak). Teljesen elfogadom, de egyszerűen (ne vegyétek magatokra fiúk) undorodok a pénisztől. És már a gondolattól is lecsökken a libidóm, hogy a lánynak az volt (ha még mindig az van akkor főleg).


Elfogadás =/= járnék vele


Pl a fiúkat is "elfogadom" (xD), nagyon meg tudom őket kedvelni (vannak fiú barátaim stb), de nem járok velük mert nem vonzanak. Akkor én most heterófób vagyok?!

2018. dec. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
35%
Mondjuk nem teljesen ertem ebben a kategoriaban ezt a kerdest. Altalaban aki transznemu az nem hetero beallitottsagunak erzi magat? Vagy most egy olyan ferfival kene lefekudnunk aki leszbikus nonek erzi magat?🙄
2018. dec. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
67%

*kiegeszites

Mondjuk ha teljesen nove van operalva szamomra nem kizaro ok a transznemusege

Amennyiben viszont meg megvan neki a “lenyeg” sajnos en sem jonnek vele ossze

2018. dec. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
23%
Egy teljesen lányos megjelenésű, bájos arcú, törékeny alkatú emberkét teljesen el tudnék fogadni. Igen, pénisszel.
2018. dec. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
57%

Én járnék vele.

Miért ne?


Ha megismerem és megszeretem, nem fogom eldobni, csak mert pl transznemű. Ha nem szeretem meg vagy fordítva, is simán maradhatunk haverok. Ember ő is mint mindenki. Lélegzik, dolgozik, adót fizet. Mint mindenki. Érez, szeret, kapcsolatra vágyik. Mint mindenki.


Csak emiatt a "tulajdonsága" miatt eldönteni hova rakom az életemben... Elég nagy ba#*@ság.

Mintha csak amiatt nem lennél valakivel mert szőke (nyugi, mielőtt nekem estek, 6 éve szőke asszonyom van, pedig előtte nagyon nem jött be, most sem, de az igen, amilyen EMBER).

Vagy azért utasítanád el mert kicsi a melle. 190 cm magas. AB+ a vércsoportja.

Sorolhatnám.


Ezekről senki nem tehet, ő sem, hogy rossz testbe született vagy így érez.


Ha szeretne fiú testben élni, támogatnám. Ugye itthon nem csinálnak ilyet, mert miért is... de van mód rá, ma a 21.században.

Megkeresnénk, együtt, mellette állnék.


Életemben nem fogtam f@#*szt,nem is tervezem, de hiszem, hogy tudnék valakit úgy szeretni, hogy szeressem tovább, fiúként is.

Nem voltam még ilyen helyzetben, de ha már az elején tisztázzák ezt, és a leszbikus lány így is belemegy, akkor miért ne lehetne?

Kettejük dolga.


Ismerek is ilyen párt, bár ők nem magyarok.

Sima leszbikus kapcsolatnak indult, 2 év után merte bevallani (vagy csak akkor tudatosult benne, nem tudom a teljes sztorit) hogy fiú testre vágyik. Az életvitele így is nagyon hasonlított egy férfiéhez, a munkája, hobbija, kapcsolatai, kinézete, viselkedése, gondolatai minden. Ezután elkezdte leszorítgatni a melleit, meg zoknit tett az alsójába.

Mélyítette a hangját. A párja kérte meg, hogy hagyja abba, ez a kamu, ez így nem emberhez méltó.

Mondja ki, testileg is férfi akar lenni. Ő előtte nem kell szégyelnie semmit.


Rá azt hiszem még 2 évre, elkezdték a hormonkezelést, ugye mély lett a hangja, nem kellett rájátszani, szőrösödni kezdett, amit lehetett borotválni, ami szintén számára egy örömteli cselekvés volt. Izmosodott, csak a munkájából kifolyólag is, mert raktárban pakolt.

És akkor a párja mondta neki, hogy ne szorítsa le a melleit, mert nem egészséges. Ez az ő teste és ha akarja akkor beszéljenek a dokival, hogy távolítsák el. Megtörtént.

Gyúrni kezdett, kapta a férfi hormonokat, jobb pasi lett mint egy férfinak született férfi.


Telt az idő, vagy 3 év, mire eljutottak a párjával odáig, hogy a nemi szervét is átalakítsák.

Ezt egyszer elmagyarázták, de akkor se értettem mit hova hogyan, most sem értem, nem is érdekel.


Párja belenyugodott, szereti így is ahogy most van. Persze eltelt közben sok év, rengeteget beszélgettek. Veszekedtek, nem értették meg a másikat, de végig együtt maradtak.


Később azt mondta, ha egy harmadik szemet rakat be a kettő közé, is szeretni fogja. Nem tud lemondani róla és nem is akar.


Azért ismételgetem, hogy PÁRJA, meg SZERETNI, mert ez az igazi szeretet és ilyen egy igazi társ.


Persze nem azt mondom, hogy most akkor mindenki rossz, mert nem ezt gondolja, vagy nem így tenne, ezt csak én gondolom így. És én tenném így, pontosan így mint ezek a kanadai ismerősök.


Amúgy nem kell hozzá sok, hogy kiközösítsenek valakit. Nem kell ahhoz ilyen messzire mennünk.


Már az sem kell, hogy valaki magasabb, alacsonyabb, kövérebb, soványabb, barna-szőke-fekete-vörös-ciklámen hajú, szeplős, mély-magas hangú, egészséges-beteg, gazgad-szegény legyen. Semmi nem számít, ha egy klikkhez tartozol, örülsz, hogy ott vagy és téged nem b@#*ogatnak. Ja, hogy másokat porig aláztok, konkrétan a semmiért?! Nem lényeg.

Annyit nem tudtok róla, hogy mi a vezetékneve, de leparasztozzátok, gúnyneveket kántáltok, ha meglátjátok, a földbe tiporjátok minden önbecsülését. Csak mert ti egy klikk vagytok, érinthetetlenek, titeket nem bánthat senki. Jó oda tartozni, ahol bizonságban vagy. Elemi ösztön.


De, hogy hány öngyilkos van akik kövérek, betegek, magasak vagy alacsonyak, akik a szőke nős hímsoviniszta szánalmas vicceket hallgatják gyerek koruk óta, akiken gúnyolódtak mindig, tetlegességig is fajultak a dolgok, akik az árnyékuktól is megijednek még felnőttként is, akik megbélyegezve egy életre lelki nyomorékok lesznek... És sosem tudnak tovább lépni ezeken, na azokkal az emberekkel is számolhatnánk,jó sok ujj kéne hozzá.


Szóval a ma emberének nem kell különösebb ok, indok, arra, hogy kirekesszen a társadalomból valakit/valakiket.


Hálát adok Istennek, hogy nem kellett átélnem, de nagyon sok ilyet láttam.

Oviban, iskolában, munkahelyen (30-50 éves felnőtt emberek, igen...)


Csak ő maradjon állva, a többi nem érdekes.


Kicsit elkanyarodtam, de szerintem aki akarta, értette.


26 per leszbikus per lány

2018. dec. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
26%
Soha. Bottal se nyúlnék minarhoz. Nézz utàna a leszbikus szó jelentéséhez, nőkhöz való vonzódást jelent, nem minarimádatot.Mellesleg ki nem szrja le mennyi bántás éri őket? Minket leszbikus nőket is rengeteg bántás ér - főleg az olyan pasik részéről amilyenek transz "lányok" is igazából, mègsem sírunk a heteró nőknek, hog jajj járjatok velünk vagy különben tudatlnok vagytok és öngyilkosok leszünk....Itt jön ki hogy a pali nőnek maszkírozva is pali marad, másokra akarja vetni a sajàt gondjait -a nőkre- közben vádol,akaratoskodik és fröcsög. Az nem tudatlanság ès bigottsàg drága,hogy nőkhöz vonzódó nőket akarsz pszichés terrorral és bűntudat-keltéssel rávenni hogy erőszakoljàk meg az identitásukat és jàrjanak női ruhàs férfiakkal? Hát persze hogy nem, hiszen attól hogy női cuccokba bújtál még csak szexuális tárgyak maradtak számodra a nők.
2018. dec. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
71%
14-es vagyok, azt írtam, a péniszt is elfogadnám. Nem értem miért 0% (nem érdekel a pontozás, de ez nagyon meglepett). Sok leszbikus nő ,rosszabb mint a heteró pasik, tisztelet a kivételnek. Én nem teszek egyenlőség jelet a nő és a punci közé. Akkor ugyanúgy tárgyiasítod (testrésszé degradálod a nőket).
2018. dec. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem :D
2018. dec. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
76%

"Én nem teszek egyenlőség jelet a nő és a punci közé. "


Én se teszek, de attól még leszbikusként nem tudnék lefeküdni olyannal akinek pénisze van, vagy volt. Vannak akik el tudnak fogadni transzneműeket is társként, de azért ne keljen már mindenkire ráerőltetni. Ez semmivel sem jobb mint amikor egy férfi próbálja megmagyarázni hogy ne legyek leszbikus. Sajnálom de ez a szexualitásom, de lassan már nekem kell rosszul éreznem magam, mert ahhoz vagyok csak képes vonzódni akihez. Leszbikus vagyok nem pánszexuális. Nagyon szép dolog ha valaki pán, vagy nem szeretné felcímkézni magát, nagyon szimpatikus hogy vannak akiknek tényleg a belső tulajdonságok fontosak, és lényegtelen az illető neme, de én nem tudok ilyen lenni. Ettől még nem vagyok se bigott, se tudatlan, se transzfób, se rossz ember.

Azt meg hogy összejövök egy szőke lánnyal amikor inkább a barna lányok tetszenek, ne hasonlítsuk már ahhoz hogy összejövök egy fiúval/transz lánnyal/transz fiúval amikor a cisz lányok tetszenek. Rohadtul nem ugyanaz a két dolog.

2018. dec. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
78%

Szóval én nagyon sajnálom a transzexuálisok helyzetét, de vannak emberek akik transzneműekbe is bele tudnak szeretni, de ha-ez most csúnyán fog hangzani- valaki nem kér belőletek úgy, akkor fogadjátok el, ne erőltessétek másokra és ne tudatlanozzatok le valakit csak ezért, mert attól nem lesz jobb, sőt.

És bár iszonyú tahó stílusa van a #16-nak, abban igaza van minket is sok bántás ér leszbikusként, meg sok csalódás is. Nem egyszer voltam szerelmes hetero lányba, a szívem is megszakadt, de elfogadtam hogy hetero és nem magyaráztam neki hogy de adjon már esélyt, ne dobjon el csak mert lány vagyok, majd belémszeret a belső tulajdonságaim miatt, mert tudtam hogy a fiúkat szereti.

2018. dec. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!