Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Faking it-hez hasonló leszbiku...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Faking it-hez hasonló leszbikus sorozat?

Figyelt kérdés

Nagyon jó volt, izgalmas meg minden

2 nap alatt ledaráltam :/ de a vége nem nagyon tetszett.


2019. jan. 1. 00:10
 1/10 A kérdező kommentje:
Kihagytam: Tudtok ajánlani hasonló sorit?
2019. jan. 1. 00:10
 2/10 anonim ***** válasza:
Azt se tudom, az milyen. Csak az L Wordot ismerem :D De azért Boldog Új évet kivánok! 🍾🥂
2019. jan. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hosszú í-vel
2019. jan. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

az L world nekem már túl régies...

a Faking it nagyon fiatalos, de szar a vége.

Én az Orange is the new black-et ajánlanám.

2019. jan. 1. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
5%
Én is imádtam a faking it-et 😍 kár hogy nincs több folytatása. Én vártam volna még részeket annyira jó volt bár kicsit furcsa hogy a simán hetero embereket nem veszik nagy számba. Itt az a menő aki más bár tudom ez az üzenet fontos főleg annak aki fél felvállalni magát de akkor is már én éreztem magam rosszul hogy csak a pasik érdekelnek 😅
2019. jan. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"kkor is már én éreztem magam rosszul hogy csak a pasik érdekelnek 😅"


Na hát akkor kicsit megtapasztalod hogy érez egy meleg vagy biszexuális ember egész életében.

2019. jan. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
carmilla. nagyon jo webes sori a youtubon fent van az osszes resz feliratosan es a 3evas utan van meg egy film is.
2019. jan. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Vége igazából nincs is a Faking itnek, mert elkaszálták.

Atypical című sorozat 2. évadában jelenik meg egy rohadt cuki szál, 3. évad még nincs kész, de elvileg nagyobb lesz rájuk a fókusz.

Ami még irtó cuki páros szerintem az Wynonna Earp sorozatban van, ajánlom, poénok rohadt nagyok még a sorozatban.

Meg értelmes sztorinak ott van a Wentworth is, Orange is the new blacket már említette más.

2019. jan. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igaz elkaszálták amúgy ha rendeltek volna be még évadot akkor más vége lett volna. A rendező mondta hogy Karmanak is lettek volna később érzései Amy iránt.
2019. jan. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva szerintem jobb így, hogy nem... mármint mindenki belezúg egy hetero jó barátjába aztán az nem jöhet össze. Jobb ha a filmes ipar sem kelt ilyen reményeket. :)

Arra, hogy együtt vannak, arra meg ott a fanfiction. :D

2019. jan. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!