Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nos, merre keressem akkor a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nos, merre keressem akkor a párom? 18/L

Figyelt kérdés

Kiaknáztam a badoot, a gyakorit, a facebookot,lgbt csoportokat, a tumblrt, az Instagrammot, a tindert, névtelen oldalakat, a való életet, még a metint is, de... ugyanúgy 3 éve senkivel sem beszélgettem egy igazán jót, mindenki csak játszott velem vagy alig írt, vagy túl messze lakott. Mindig gond hogyha a világ másik felén lakik, hiába vagyok pest közeli.

Szóval...csak én vagyok ilyen szerencsétlen? 18/L/L



2019. jan. 12. 15:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

pár év múlva, ahogy elszakadsz otthonról, majd jobb lesz :D

metin meg létezik? :O :D

2019. jan. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
létezik ám, és nagyon adja... viszont nem jártam sikerrel
2019. jan. 12. 16:04
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez megnyugtat: nem, nem csak te vagy...


Se barátság, se semmi hosszabbtávú ismertség nem alakult? Mert szerintem nem annyira a kapcsolat dolgot kéne erőltetni, hanem úgy hozzáállni az egészhez, hogy legyen, akivel beszélsz egy igazán jót. Azt a mondatodat emelném ki, ahol erről esett szó. Mi miatt nem sikerült senkivel sem egy jót beszélgetned 3 év alatt? Vagy nagyon el vagy már keseredve és elhalványultak a szebb emlékek. Hiteltelenül hangzana tőlem most minden egyéb papolás önbizalomról, pozitív hozzáállásról, ezért csak azt mondanám: ismerkedj, nyiss mások felé továbbra is és találd meg önmagad. És akkor előbb-utóbb a párodra is rátalálsz. Nem vagy még elkésve semmivel!

2019. jan. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A távolság miatt szakítottam is már és emiatt egyre nehezebb, környezetben nincsen senki, akivel még jót beszélnék is, ez az ami hiányzik.
2019. jan. 12. 16:12
 5/12 anonim ***** válasza:

ezt egy metinről nehéz elképzelni :D azért köszi az infót róla :D

aztán fel a fejjel, közhely, de majd amikor nem számítasz rá, úgyis jön valaki, tök fiatal vagy még :) kitartás :))

2019. jan. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
a metin szar, fuj metin
2019. jan. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A Tinder szerintem nem olyan rossz, ha próbálkoznál még sikerrel járhatnál vele. Járj nyitott szemmel az egyetemen, munkában, egyszer mindenkinél kopogtat a nagy Ő:) Nekem is írhatsz, ha gondolod.

21/L

2019. jan. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Egy normális fiú kéne neked szerintem, aki igazán szeretne téged. F 24
2019. jan. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
kedves #8-as te is keress magadnak egy jó palit. Ja hogy ez undorító? akkor kezet foghatunk
2019. jan. 12. 16:43
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ti pasik miért vagytok ennyire kretének, hogy nektek muszáj mindig ideírni valami bődületes fszságot, komolyan megáll az ember esze
2019. jan. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!