Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nos, merre keressem akkor a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nos, merre keressem akkor a párom? 18/L

Figyelt kérdés

Kiaknáztam a badoot, a gyakorit, a facebookot,lgbt csoportokat, a tumblrt, az Instagrammot, a tindert, névtelen oldalakat, a való életet, még a metint is, de... ugyanúgy 3 éve senkivel sem beszélgettem egy igazán jót, mindenki csak játszott velem vagy alig írt, vagy túl messze lakott. Mindig gond hogyha a világ másik felén lakik, hiába vagyok pest közeli.

Szóval...csak én vagyok ilyen szerencsétlen? 18/L/L



2019. jan. 12. 15:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

26 vagyok és szar a Metin szerintem (pacsi 16:26-os ;D), de minden másban megértelek.

Ráadásul egy csomószor előfordult velem az is, hogy valakinek párja van már/hetero és csak úgy "poénbòl" van fent.

Azt gondolom ismerkedni a legjobban spontàn lehet, egy nagyobb társaság tagjaként - szóval mindenképp tudnám javasolni az erre teret adó lehetőségeket. (Mondjuk kezeld fenntartással a válaszom, mert kib^szottul ronda vagyok, biszex,és szerencsètlen ezért ezt én a teljes ismerkedés dolgot ejtem már lassan... Bort iszok vizet prédikálok :D)

2019. jan. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Szerintem egy nagyobb társaságban sokkal több az esély mint itt az interneten. A badoo az az egyik legtöbb kamussal megáldott oldal. ilyen a pinkvanilla, és sajnos ez az oldal is tele van kamussal. és én nem mondanám ezt szerencsétlennek mert ahogy olvasom sokan vagyunk még ilyen cipőben. Én úgy gondolom, hogy ha eddig nem jött össze annak oka volt és tényleg inkább foglalkozz magaddal és egyszer csak ott kopogtat majd :) Persze nem azt állítom interneten lehetetlen ismerkedni mert az exemet itt ismertem meg és kicsivel több mint egy évet töltöttünk el együtt. Szóval nem vagy szerencsétlen :) Fel a fejjel.:) 30/L/L
2019. jan. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!