Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus vagyok, meg lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus vagyok, meg lehet ezt szüntetni valahogy?

Figyelt kérdés

Kérlek, ne jöjjetek azzal, hogy "fogadd el magad" meg hasonlók. Nem fogom elfogadni, mert nem akarom. Senki nem tud erről rajtam kívül és nem is fog. Valaki segítsen, könyörgöm.


25/L


2019. jan. 12. 18:08
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%

Miből gondolod, hogy leszbikus és ez miért nem tetszik?

Kicsit több infó kellene.

2019. jan. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
13%
az Úr majd segít. gyónj sokat és vezekelj :D
2019. jan. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
33%

Hat először döntsd el h taszitana e egy fiú

H vele aludj

Ot öleld

Ot csokold

Elviselned e ha lefekudnetek

Stb

Ezeken gondolkozz el

Ha meg nem megy akkor azért keress fel egy pszichológust, hatha tud segíteni és rendbe tudja e tenni a dolgokat (mármint érzelmi alapon)

2019. jan. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
77%

második nem is mondott hülyeséget, menj el apácának és akkor probléma megoldva :D

ám miért akkora gond ez?

2019. jan. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:

1-es:


Abból gondolom, hogy szerelmes vagyok egy barátnőmbe. Soha nem voltam még szerelmes igazából korábban, ez viszont hosszútávú, már 21 éves korunk óta érzem, vagyis 4 éve. Csak ő nem tud róla és nem is szeretném, hogy megtudja. Van pasija.


Azért akarom megszüntetni, mert én nem így képzelem el az életem. Férjet akarok meg gyerekeket, mint ahogy minden normális nő.


De nem vonzanak a férfiak. Sosem vonzottak. De kb. 20 éves korom előtt a nők sem érdekeltek egyáltalán.

2019. jan. 12. 18:17
 6/46 anonim ***** válasza:
43%
Reinkarnálódj hetero testbe legközelebb, ez lehet a megoldás
2019. jan. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:

Kettes, négyes, hatos válaszolók:


Nem leszek apáca és nem hiszek a reinkarnációban. Komolyan kérdeztem és tényleg szükségem van megoldásra.

2019. jan. 12. 18:23
 8/46 anonim ***** válasza:
85%
A 2. 4. és 6. válaszoló arra utalt, hogy nem lehet megszűntetni. Bocsi.
2019. jan. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
69%
szerintem mi nem fogunk tudni segíteni, mert nem vagyunk normálisak, ahogy at írtad :D vagy miért kell nem normálisak segítsége? :D
2019. jan. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
100%

Na jó, nézd. Mivel nem hiszel a reinkarnációban, mondom máshogy;

Ez nem fakultatív dolog, ez nem úgy van hogy megiszol hat teát egy héten keresztül, meg macskaszőrt tömsz a pipába, elszívod és “normális” leszel.

Ennyivel van ennyi, ebből gazdálkodj. Nem olyan rossz dolog ez, hidd el!

Viszont ha tényleg nem adod a dolgot, keress fel egy pszichomókust, mi ezzel tudunk együttélni, nem tudunk neked érdemben tanácsot adni abban, hogy ebből hogy tudsz kifarolni. ( mivel nem is lehet ugye )

25 vagy, nem tini.

Húsevőktől hiába kérsz vega receptet

2019. jan. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!