Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus vagyok, meg lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus vagyok, meg lehet ezt szüntetni valahogy?

Figyelt kérdés

Kérlek, ne jöjjetek azzal, hogy "fogadd el magad" meg hasonlók. Nem fogom elfogadni, mert nem akarom. Senki nem tud erről rajtam kívül és nem is fog. Valaki segítsen, könyörgöm.


25/L


2019. jan. 12. 18:08
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
90%
Miért van benned ez a késztetés mégis, hogy férjet akarsz? Ez nem csak egy külső elvárás, amit magadra erőszakolsz, vagy a környezeted terheli rád, mert ez a "normális"? Ezen gondolkodtál már? Valóban te akarod ezeket? Boldog lennél te ettől? Tudom ezek nehéz kérdések és még nehezebb magadba nézni és megválaszolni őket. De én úgy gondolom ha ezekhez továbbra is görcsösen ragaszkodsz bele fogsz őrülni, mert teljesen ellentétes azzal ami a belső szükségleteted. Írtad, hogy ne írjunk olyat, hogy fogadd el önmagad, mert nem akarod. Ha valóban nem akarod, akkor csak annyit tudok válaszolni a kérdésedre, hogy nem.. Nem lehet megszüntetni, azt ami vagy. Nem írthatod ki magadból, hogy a nőket szereted, ha már egyszer ez van. Az sem véletlen, hogy ezt így kinered mondani, ha még anoniman is, hohy leszbikus vagy. Az hogy 20 éves korod előtt nem vonzott egyik nem sem, betudható annak, hogy későn ért meg az érzelmi világod, ami előfordul a melegeknél különböző okok miatt. Sokan később ismernek rá a dologra és nyitnak a saját nemük felé. Remélem sikerül negbékélned a helyzettel. Távolról sem olyan tragikus, mint gondolnád.
2019. jan. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
0%
Ugyanígy vagyok, a nőkhöz vonzódom, nőkbe vagyok szerelmes. Annyi hogy néhány férfival letudok feküdni, meg gondolom ha gyerekem lesz, nem érek rá majd ezzel foglalkozni. Én sem fogom vállalni, mert a családom megutálna, meg az amilyen véleménnyel vannak a melegekről az ismerőseim, munkatársaim.Az sem lenne boldogabb élet szerintem mint egy heteró kapcsolat.
2019. jan. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
81%

11-es vagyok. Lemaradt a megoldás, mert ugye arra van szükséged. Ha akarod ha nem, a megoldás, hogy megnyugszol és szépen apránként, lépésenként elfogadod önmagad, hogy ez is te vagy, ez a részed. A társadalom által megálmodott elképzeléseket pedig szintén apránként elengeded. Ha boldog szeretnél lenni persze.

Ha pedig kínozni akarod magad és boldogtalanságban leélni az életed, akkor pedig megalkudhatsz egy férj mellett, aki mellett mindig érezni fogod, hogy valami nem oké és előbb utóbb úgy is elő fog törni az aki valójában vagy. Ha még emellett gyermekeket is vállalsz a férfivel, akkor az ő lelki fejlődésükért is felelős leszel.. A gyerekek is megfogják ezt sínyleni.

Sajnálom, de csak ez a két opció létezik. neked kell eldöntened, hogy merre indulsz el. Gondold ezt végig higgadtan.

2019. jan. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
64%

hagyjad :) tök jókat mondasz, de igazából úgysem fogja meghatni semmi... ő eldöntötte, hogy ezért és azért ne merje megtenni, felvállalni és most csak megerősítést keres, hogy igen megoldható az élet úgyis. egyébként igen. meg tök érthető, amilyen homofób politikát folytat a kormány, még nehezebb felvállalni.

egyébként a nagy parát nem értem én 24 voltam mikor családnak coming outoltam és elfogadnak így, ilyennek... mondjuk egy vallásos családban soha nem fognak, az is biztos... ez a korosztály meg elég elfogadó, én is ebben vagyok és jók a tapasztalataim :)

ennyi idő után meg ha az a lány megtudná, nem utálna meg, az is biztos, elég jól tudják kezelni az ilyesmit az emberek ennyi év barátság után, főleg a jó barátok :)

viszont ha ki akarsz szeretni belőle, akkor építsd le kicsit, kis távolságtartás meg ismerkedj másokkal, ha pasi kell akkor pl. felnőtt párkapcsolatok topikban talán érdemes, meg hát persze élőben a legegyszerűbb :D ismerkedés és másba beleszeretés a legegyszerűbb módja, hogy ne nézz úgy a barátnődre, mondjuk én így is megbeszélném vele, mert anélkül marha nehéz bárkit is elengedni

2019. jan. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
76%

Sehogyan sem lehet megszüntetni. Kizárt. Ez nem ilyen dolog. Nincs rá "gyógymód".

Akkor nem mondjuk hogy fogadd el magad. Ne fogadd el! Erőltesd magadra a hetero életet! De most szólok hogy a házasságod boldogtalan lesz, az életed boldogtalan lesz, és egy hazugság a szex meg undorító. Egyszer meg majd összeomlassz lelkileg, mert változtatni azon hogy ki vagy nem tudsz. Sehogy! A szexuális beálítottságát senki nem tudja akarattal befolyásolni se semmivel.

És ezeken kívül ha férjhez mész akkor plusz egy embert magaddal rántasz. Hozzámész úgy hogy nem szereted és nem vonzódsz hozzá. Tőle meg elveszed az esélyt hogy találjon egy hetero nőt akivel boldogok lehetnének. De ha se ez se saját magad nem érdekel legalább a gyerekeidre gondolj. Vajon milyen gyerekkoruk lesz, ha a szülei nem szeretik egymást hanem egy kirakatházasságban élnek? Hát alaposan megágyaz majd nekik lelki problémák terén.

2019. jan. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
6%
hagyjuk má ezt a családpolitikát, hogy szülők nem szeretik egymást stb. :D najd elválnak :D a pasinak meg elég hülyének kell lennie és alacsony önbizalmúnak, hogy összejöjjön vele és ne vegye észre :D igazából úgy is kell az ilyennek XD meg fogják érdemelni majd egymást nyugi :D
2019. jan. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
59%
#16: Az lehet, hogy egymást megérdemlik majd, de a leendő gyerekeik is ezt érdemlik? Mert szerintem rohadtul nem..
2019. jan. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
76%
vannak ennél sokkal rosszabbak is, amik a gyereket érhetik és egyébként is elég gyakori szerintem, hogy anyu és apu nem szerelmes... ez csak ilyen laza vissza a középkorba szint, hogy házasság a gyerek meg anyagi jóllét miatt, szerelemről szó sincs dolog :D
2019. jan. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
60%

Ezen hogy lehet nevetni? "Majd elválnak :D" Komolyan? Ez csak ennyi? Nekem gyakorlatilag tönkrette a tinédzserévimet a szüleim válása de ok. Örülök hogy te nevetsz azom hogy ezt majd még valakinek át kell élnie mert az anyja nem tudott szembe nézni a valósággal.

És nem, nem érdemli meg. Senki nem érdemli meg hogy kihasználják, önzően felhasználják egy álca miatt. Arról nem is beszélve milyen érzés lesz ha egyszer megtudja hogy a felesége igazából leszbikus, és csak alibinek használta, és éveket pazarolt egy hazugságra épülő kapcsolatra. Senki nem érdemli ezt meg azért mert nincs önbizalma vagy mert nem vette észre hogy átverték. És feleslegesen mert a kérdezőnek sem lesz jobb.

2019. jan. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
51%

Azért mert ez nem ritka legyen még eggyel több?

Egy nőnek van két választási lehetősége: vállalja fel másságát vagy teremtsen egy nagy valószínüséggel boldogtalan látszatcsaládot. (Van köztes lehetőség is persze de a kérdező csakeueket vázolta fel.)

Válassza a másodikat azért mert vannak ennél rosszabb helyzetek is? Tényleg? Ez a nagy érv?

2019. jan. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!