Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus vagyok, meg lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus vagyok, meg lehet ezt szüntetni valahogy?

Figyelt kérdés

Kérlek, ne jöjjetek azzal, hogy "fogadd el magad" meg hasonlók. Nem fogom elfogadni, mert nem akarom. Senki nem tud erről rajtam kívül és nem is fog. Valaki segítsen, könyörgöm.


25/L


2019. jan. 12. 18:08
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
0%

De miért akarsz férjet, ha nem szereted a férfikat?

Bocsi, de ez így nagyon bután hangzik...

2019. jan. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
52%

nekem meg rengeteg ismerősöm örült volna, ha a szülei inkább elválnak, beleértve engem is amúgy

és a kérdezőnek mitől lesz jobb? mondta nem akar az lenni és gyereket akar meg férjet :D amúgy a gyereket nem értem miért ne lehetne női partner mellett nevelni, de nemgáz :D

egyébként egy görbe tükröt próbáltam elé tartani azzal, amiket írtam, de örömmel tölt el, hogy ennyien értik is :D

2019. jan. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
81%

"nekem meg rengeteg ismerősöm örült volna, ha a szülei inkább elválnak, beleértve engem is amúgy"


Dehát ez is ugyanaz amiről én beszélek. Ha magára erőlteti egy házasságot, amiből gyerekek is lesznek, vagy elválnak a szülők és abba megy tönkre a gyerek, vagy nem vállnak el hanem rossz házasságban élnek tovább ami még rosszabb. Lényeg hogy melegként a hetero házasság sehogy sem megoldás, és nem lesz boldog élete a közös gyereknek.


"és a kérdezőnek mitől lesz jobb? mondta nem akar az lenni és gyereket akar meg férjet :D"


Értem hogy ez is görbe tükör de leírom neki még egyszer hogy hiába nem akar az lenni ez nem így működik. És nem akar férjet sem, mivel nem vonzódik a férfiakhoz, inkább azt akarja hogy "akarjon férjet". Arra kíváncsi hogyan lehet ezt elérni de még egyszer sehogy. Én is görbe tükröt mutattam amikor "biztattam" hogy menjen férjhez, és felvázoltam milyen "élet" várja őt ezután, és hogy teszi tönkre ezzel nemcsak a saját életét, de szerencsétlen jövendőbeli férje életét is, és valószínűleg a jövendőbeli gyerekei életét is.

2019. jan. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 A kérdező kommentje:

Ne itt vitatkozzatok, kérlek.


Ha valaki segíteni tud, az válaszoljon, a többiek meg ne rontsák tovább a helyzetet. Az egész családom, a közeli barátaim... mindenki homofób. Azt hiszem, én is. Utálom magam.

2019. jan. 12. 22:11
 25/46 anonim ***** válasza:
58%
Próbáltam segíteni. Ha leszbikus vagy azon nem tudsz változtatni. Nagyon sajnálom de ez nem így működik. És nem az a megoldás hogy belekényszeríted magad egy hetero házasságba.
2019. jan. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
88%
Akkor te is igazolod, hogy a homofóbok többsége látens meleg.
2019. jan. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:

és miért vagy olyan biztos abban, hogy mindenki homofób?

a család még talán, bár a gyerekhez, amennyiben nem vallásosak, egészen biztos, hogy máshogy viszonyulnának :)

barátok meg necces téma, mármint egy társaságban elég ha van egy gyökér, a legnagyobb hanggal és akkor hangoztatja a homofób hülyeségeit és a többi meg csak bólogat...

btw a homofóbia sem feltétlenül jelent semmit... legjobb barátom mikor megismerte a mostani barátnőjét, mondta, hogy a lány mondta neki, hgy homofób, mire barátom rávágta, hogy a legjobb barátja leszbi, és ő maradni fog... a csajjal azóta jóban vagyok, nulla homofóbia :D és amúgy mivel újabban veszekszenek barátommal, ezért elhangzott tőle egy olyan is, hogy lányokkal kéne járnia inkább XD szóval ez a homofób az látens meleg tényleg nem is hülyeség :D

na de mindegy, sosem tudhatod :) most aki olyan jó barát az el fog fogadni.. :D basszus ha engem jobbikos nagy magyarok meg katonák el tudnak fogadni az imsertségi körömben, akkor szerintem bárkit el tudnak a jó barátai :D

2019. jan. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
82%

Ezt nem tudod megszűntetni, mert ez nem ilyen dolog. Sokaknak egyszerűbb lenne az élet ha ez így működne mert valljuk be manapság nem heteroszexuálisnak lenni magyarországon nem könnyű. Olyan sajnos nincs, hogy bebeszéled magadnak, hogy neked márpedig pasi kell mert úgy tervezted az életed és akkor egyszercsak vonzódni kezdesz a pasik iránt a nők iránt meg nem. Ellenben attól, hogy beleszerettél a barátnődbe még nem biztos, hogy leszbikus vagy, annak ellenére, hogy nem érdekelnek a pasik. Én nagyon sokáig azt hittem hogy heteroszexuális vagyok, nem vonzottak a nők semmilyen szinten, aztán beleszerettem egy nőbe és így derült ki, hogy pánszexuális vagyok. Azt gondold végig, hogy szexuálisan felizgatnak-e a nők, nem csak a barátnőd. Ha nem, akkor valószínűleg te is inkább pánszexuális vagy(az azt jelenti, hogy nem első sorban az ember neme a mérvadó, hanem a személyisége és abba szeretsz bele nekem ezután alakult ki a szexuális vonzalom, más nőket nem tartok izgatónak, de pasikat sem különösebben) csak még nem találkoztál olyan pasival akibe bele tudtál volna szeretni. Itt "egyszerűbb a dolog" csak várni kell míg jön egy olyan pasi, ha mindenképp ezt akarod. Ha viszont tényleg leszbikus vagy nem tudsz mást tenni mint elfogadni, hogy leszbikus vagy,mert ezen a tényen változtatni nem tudsz, viszont az elfogadás nem azt jelenti, hogy innentől nőkkel létesítesz kapcsolatot,csupán belátod a tényt, hogy ezen nem tudsz változtatni. Innentől két dolgot tehetsz:

1:engedsz az érzelmeidnek és boldog életet élsz

2:elnyomod az érzelmeidet és inkább együtt leszel egy pasival mert te ezt így tervezted meg

Elmondom a kettessel mi a böki. Egy ilyen kapcsolatban sem te sem a párod nem lesztek boldogok. A szex, hacsak nem vagytok asszexuálisok fontos része egy kapcsolatnak, márpedig ha nem akarsz szexelni a pároddal az valószínűleg nem fog neki tetszeni, ahogy az sem, hogy nem tudsz olyan odaadó lenni a kapcsolatban, hisz az szerelem nélkül nehéz. Másrészről pedig te sosem fogod megtapasztalni azt az érzést amit egy igazán boldog párkapcsolat nyújt. El hiszem, hogy nem tetszik az, hogy más vagy és mint ahogy írtam magyarországon ez nagyon nehéz ügy mert nem olyan elfogadó sem a rendszer sem az emberek, de máshogy boldog nem tudsz lenni, neked kell eldöntened mi a fontos. Az amit elvár tőled a társadalom, vagy bárki(nem hiszem, hogy ez a fajta rögeszmés ragaszkodás belőled eredne, ugyanis az embernek mindig a boldogság van előtérben ha a kezében a döntés), vagy az, hogy boldog légy.

2019. jan. 13. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
100%

Az nem opcio,hogy házasság nélkül legyél családanya?

Adott egy férfi aki nem a férjed de vele élsz.

Gyerekek is simán lehetnek.


És csajod is lehet akivel amúgy boldog lehetsz,amikor nem a látszatcsaláddal vagy.


Ui:te miféle szuper max homofob környezetben élsz?

Lehet,hogy elősször ezen kellene változtatni,hogy elindulj azon az uton ami boldoggá tesz,ami a te utad,és nem egy rád erőszakolt társadalmi út. Mert marhára úgy tünik,hogy te megfelelni akarsz másoknak. Nem pedig azt csinalni amitöl jolérzed magad.

2019. jan. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
Keress olyan pasit aki nem bánja ha néha titokban találkozgatsz egy lánnyal.
2019. jan. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!