Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus vagyok, meg lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus vagyok, meg lehet ezt szüntetni valahogy?

Figyelt kérdés

Kérlek, ne jöjjetek azzal, hogy "fogadd el magad" meg hasonlók. Nem fogom elfogadni, mert nem akarom. Senki nem tud erről rajtam kívül és nem is fog. Valaki segítsen, könyörgöm.


25/L


2019. jan. 12. 18:08
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
60%

Egyedülálló anya is lehetsz,és azzal bujsz ágyba akivel akarsz.


Egy névházasság is mehet,az sem jár semilyen kötelezetséggel,és mindenki megkapja amit akar.

Férj,gyerek,leszbi kapcsi.


Megszüntetni nem lehet,nem betegség, vagy ilyesmi.

Lehet kiélni.

Elnyomni.

2019. jan. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:

Akibe szerelmes vagy őt testileg is kívánod?

Egyetlen fiú sem tetszett még egyáltalán?

2019. jan. 14. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim válasza:
0%
Ha fiuval csinalod
2019. jan. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
100%
Ha undorodik a fiúktól és mégis rákényszeríti magát, na akkor fog csak igazán undorodni tőlük. Már ha egyáltalán képes lesz megtenni.
2019. jan. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
74%

27 éves vagyok és meleg fiú.

Az elején mikor még nem fogadtam el önmagam én is kerestem magamon a kikapcsoló gombot, de valahogy nem találtam.

Nem traktálom azt, hogy fogadd el magad, mert ezt kérted, de ha egy látszatházasságban akarod leélni az életed, először játszd le magadban, ez hogy zajlana.

Van egy közösség amiben élsz, ők homofóbok, te próbáltál magadon változtatni, hogy hetero legyél de nem ment, most ők jönnek, próbáljanak ők változtatni a hozzáállásukon és fogadjanak el.

Én akkor fogadtam el önmagam, mikor elkezdtem ismerkedni melegekkel, elmondták ők hogyan jöttek rá, hogyan élték át a dolgok, hogyan coming out-oltak stb.

Ez nagyon sokat segített.

Csak azért, hogy saját magad leplezd, tönkretennéd más ember életét és a gyerekeidét is.

Leszólnának ha önmagad lennél? Az egy dolog, engem is cukkoltak mikor nem vállaltam fel, azt egyszer a szemükbe mondtam, meg is lepődtek, kellet egy kis idő de megemésztették a dolgot, nálunk sem fogadták vörös szőnyegen a melegeket, mintha egy Oscar díj átadás lenne, de mivel a fiúk vagyok, átértékelték. Lehet, hogy a környezeted, homofób, mert csak olyan embereket lát, amit felkap a média, de ha elmondod, hogy te is az vagy, akkor téged már máshogy látnak, mert többet tudnak rólad.

De választhatod az álhetero életed is, max minden éjszakád olyan lesz, mintha megerőszakolnának. mivel nem kívánod a társad, de neki valahogy ki kell elégítenie magát, és neked mindig oda kell magad tenned, mintha egy rab lennél a saját testedben. Majd jön a depresszió, nem tudod kezelni, nem mersz róla beszélni, ez majd meglátszik a kapcsolatotokon is, állandó vita amit a gyerekek is megéreznek.

Ha neked így jó, sok boldogságot.

2019. jan. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
100%

Mem tudnàd lecserélni a társaságod?

Csak mert egy olyan életet akarsz élni ami nekik tetszik nem pedig neked.

Ami hosszú távon nem jó...

Bár röviden sem...már most gond van.

Milesz később?

2019. jan. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 A kérdező kommentje:

Nem akarom lecserélni őket.


Azt hiszem, ők is előbb elfogadnának ilyennek, mint én magam.


Miért olyan nehéz ezt fölfogni mindenkinek? Nem akarok ilyen lenni. Nem külső befolyás miatt, hanem pont önmagam miatt nem.

2019. jan. 30. 09:45
 38/46 anonim ***** válasza:
Megértjük. De te meg azt fogadd el hogy ezen nem lehet változtatni. Pont.
2019. jan. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
49%

De megértjük.

És ajánlunk alternatívákat (máraki). Ha nem akarod magad elfogadni.

De azt te értsdmeg,hogy ez nem úgymegy,hogy nem akarsz leszbi lenni,és akkor nem leszel az.

Ezt dobta a gép.

Vagy teszel ellene és élsz valahogy.

Vagy megprobálod kihozni belőlle a jót.


Amúgy voltál már lánnyal?

Csak azért mert kategorikusan elutasítod...lehet,hogy nem is élveznéd. Akkor viszont tovább csürhetjük-csavarhatjuk az életed.

2019. jan. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
Akkor szenvedj. Ezen nem tudsz változtatni. Agymosott vagy, meglett a homofób nevelésnek a hatása. Te döntésed hogy egy életet leélsz úgy hogy gyűlölöd magad vagy végre felvállalod azt aki vagy. Szerintem a gyülölködésbe is belefárad az ember. Sok sikert hozzá!
2020. aug. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!