Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok nektek tetszik Cheryl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek tetszik Cheryl a Riverdale-ből?

Figyelt kérdés

2019. jan. 19. 17:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#3 szerintem pedig nagyon jó a karaktere

Először amikor láttam a karakterét nekem sem volt szimpatikus de nagyon tetszett. Ahogy haladt a sorozat és jobban mögé láttunk ,hogy miért vált ilyenné milyen családi háttérrel rendelkezett stb így megjobban megszerettem és jobban tudtam vele azonosulni. Karaktere sokat fejlődött az első reszekhez képest és próbál magán javítani is hogy ne legyen “gonosz”

Amikor össze jött Tonyval kivirágzott mivel az anyja azt is tiltotta neki így jobban önmaga lehetett és nem volt már szomorú , nem másokon vezette le a fájdalmat

Szerintem szuper karaktert. Mint Betty ő is nagyon sokat fejlődött az első részhez képest. Őt is nagyon szeretem

2019. jan. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Abszolút a crushom, ő és a karaktere is, pedig hetero vagyok :D
2021. márc. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!