Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Tényleg én lennék a hibás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én lennék a hibás?

Figyelt kérdés

Volt egy barátnőm, minden kis hülyeségen összevesztünk, az utolsó veszekedés abból jött hogy fél napig nem voltam elérhető.. Elkezdett veszekedni és elkezdtem vele bunkózni, mert ő mindent a fejemhez vágott.. Utána letiltott facen.. És kizárt az életéből..

Szerintetek én vagyok a hibás?

Én: 19/l/l

Ő: 18/l/l


2019. febr. 4. 17:22
 1/6 A kérdező kommentje:
És én elkezdtem vele bunkózni*
2019. febr. 4. 17:23
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb is h vége lett
2019. febr. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem a te hibád. A korotoké. Nagyon gyerekesen viselkedtek. De semmi baj. A legtöbb fiatal ilyen.
2019. febr. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha valami dolgod, elfoglaltságod,gondod volt akkor gyerekes hogy nem tudja megérteni, és az is hogy így "beszélitek" ezt meg.

Ha valami fontosat írt vagy csak simán írt te meg vissza tudtál volna írni de leszartad és mondjuk ez nem először fordul elő akkor ja megértem.

De ezt látattlanba mi nem tudjuk megítélni, ahhoz tudni kéne a részleteket. Meg azt se tudjuk hogy mi az a más amit még a fejedhez vágott, hogy az jogos volt-e.

Amúgy azt írtad "volt egy barátnőd" mármint barátnőd barátnőd vagy csak egy barát barátnő? Nem teljesen egyértelmű.

2019. febr. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Együtt voltunk

Nyilván fontos dolgom volt.. Muszáj volt megjelennem.. De ezt neki elmondtam tisztán és érthetően..

Utóbbi veszekedésünknél is rajtam múlt a kapcsolatunk és szerintem most is rajtam fog..

Nem vagyok gyerekes, sőt.. Ezt mások is így gondolják, de bevallom gyerekesen viselkedtem én is..

2019. febr. 4. 18:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is mindketten hibásak vagytok ebben. Az ő részéről nem elfogadható az, hogy ilyen jelenetet csap, hogy fél napig nem ért el, főleg úgy, hogy tudta, hogy dolgod van és nem csak úgy szó nélkül eltűntél. Te meg azért vagy hibás, mert elkezdtél bunkózni. Egy problémára az sosem jó megoldás, hogy nekiállsz bunkózni. De nyilván ez legfőképp abból adódik, hogy fiatalok vagytok még, gondolom nem is volt eddig túl sok komoly kapcsolatotok, akkor szoktak előjönni ilyen jellegű problémák. Én mindig is az őszinte, nyílt és higadt problémamegoldás híve voltam. Ha a páromnak baja van, akkor jöjjön oda hozzám, beszéljük meg, de emberi hangnemben.
2019. febr. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!