Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok pontosan mit jelent ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok pontosan mit jelent ha valaki "top" vagy "bottom"?

Figyelt kérdés

A top az irányító típus ennyi? Vagy pontosan hogyan/miben nyilvánul meg?

Köszi az érdemi válaszokat!



2019. febr. 6. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt főleg meleg férfiakra hallottam eddig

Ott az aktív-passzív felállást jelöli értelemszerűen hogy ki kit dug meg

Szerintem leszbikusokra nem nagyon használják mert nálunk nincs ilyen leosztás

2019. febr. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem ilyet animések használnak meg különböző fandomokban, de igazából kb. itt olyan értelemben használják, hogy ki a dominánsabb személyiség aztán akkor az alkotásokban az van felül. Aztán ez tök hülyeség amúgy, mert marhára az vagyok pl. de ez nem függ össze azzal, hogy mit hogyan csinálok az ágyban. :D Viszont szerintem így szokták használni ezeket és teljesen tévesen.

Másrészt amikor meg érthető a kifejezés az az, amikor valaki csak ad az ugye egyértelmű, hogy top. De mondjuk ott azért a transzszexualitás mint fogalom az felmerül, szóval leszbikus kapcsolatra ez nem jellemző.

2019. febr. 7. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40%

Pl olyan identitásoknál mint a stone butch elég egyértelmű. 🙄


Persze az illem azt diktálja hogy mindenki megkapja a magáét, de a gyakorlatban az hogy két embernek tök egyforma a libidója, vagy hogy pont ugyanazt kedvelik az ágyban az ritka.


Az a fajta kölcsönös azonos idejű örömszerzés leszbikus szexnél ritka, szóval én inkább az adó/kapó szót használnám.

2019. febr. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%

Igen leginkább meleg férfiakra használják, de azért lányokra is.-ott ugye egyértelmű hogy egyikük a befogadó fél, másik az adó, ritka náluk aki mindkettőt szereti- Főleg Amerikában, bármely lánypárról szóló komment szekcióban arról megy a vita melyikük a top és melyikük a bottom.

Igazából annyi hogy a top az irányítósabb,dominánsabb. De ez

1. nincs mindig így, alkalomadtán egy bottom típusú lány is irányíthat.

2. egyáltalán nem azt jelenti hogy a top nem hagyja hogy kielégítsék, aki ilyen az nem szereti ha nőként kezelik, ő az ilyen nagyon férfias kinézetű butchok, akik a közhiedelemmel ellentétben nem a leszbikus átlag hanem néhány fura kivétel.

3. nem is azt jelenti hogy a top a férfi a kapcsolatban, mert a leszbikus kapcsolatnak pont az a lényege hogy két nőről szól, szóval a top nem a fiús stílusú lány, éppenséggel lehet nagyon nőies, de persze fiús is csak nem feltétlen van összefüggés.

2019. febr. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!