Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » (Leszbikus kérdés) Szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Leszbikus kérdés) Szerintetek mennyi idő után érdemes összeköltözni ha már az elejétől kezdve távkapcsolat áll fenn?

Figyelt kérdés

2019. febr. 9. 16:23
 1/9 anonim ***** válasza:
21%

A távkapcsolat nem kapcsolat.

Ez olyan mint a megszakításos védekezés. Semmi értelme.

A személyes találkozások,együttlétek számjtanak!

2019. febr. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem én, de nem ez volt a kérdés
2019. febr. 9. 16:37
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Úgy is válaszoltam. De érthetőbben leírom.

Több személyes találkozó,és együttlét,majd az összeköltözés.

2019. febr. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amikor azt érzitek h készen álltok rá
2019. febr. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amikor készen álltok rá mindketten!
2019. febr. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi egy év után költöztünk össze. Hetente vagy kéthetente egy-egy hétvégét töltöttünk eggyütt.


(29-30 as korosztály)

2019. febr. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én mindig azt mondom, hogy az összeköltözés annál jobb minél hamarabb történik, ugyanis lakva ismerszik meg valaki, akkor derül ki, hogy a mindennapi kis apróságaitok amiket észre sem vesztek mennyire borítja ki esetleg a másikat meg hasonlók. Nyilván előtte érdemes kiismerni a másikat valamilyen szinten, de fölösleges a végtelenségig húzni. A távkapcsolat olyan szempontból bonyolultabb ügy, hogy nyilván valamelyikőtök költözik oda ahol a másik lakik ez nyilván lemondásokkal jár a költöző fél részéről, és ha mégsem jönne össze a dolog egy picit nehezíti a dolgokat az, hogy egy teljesen új helyen van. De egyébként meg én ezt nem feltétlenül időhöz kötném, hanem ahhoz, hogy mennyire ismered ki a párod, mennyire tudsz bízni benne.
2019. febr. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, ez oké álláspont ha van a, egy csomó lóvéd vagy b, vissza tudsz költözni anyádékhoz.

Az átlag leszbikus viszont valszeg egyik sem lol.


Ha megbízol a párodban akkor persze...de ha mondjuk nincs stabil melója, ha a szüleid homofóbok, én pl óvatos lennék. Ha otthon kiborul a bili, aztán mégse jön össze az eggyüttélés akkor mi lesz? Csupasz śeģģel a padlóra?

2019. febr. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 Nem igazán értem a problémát. Mint ahogy írtam minél előbb, de azért az után csak, hogy ki ismerted a párodat. Szerintem semmivel sem különb az, hogy ha mondjuk együtt vannak fél éve összeköltöznek aztán kiderül, hogy nem passzol az életstílusuk mintha ez mondjuk 5 év együtt járás után derülne ki. Nem azt mondtam, hogy két hét úristen deszeretlek után cuccoljanak össze, ennek nyilván egy megfontoltabb döntésnek kell lennie, de ez akkor sem időhöz kötött dolog szerintem. Másrészről ezt a gazdagság dolgot sem értem. Nyilván ahhoz hogy összeköltözhess valakivel adottnak kell lennie a feltételnek, hogy legyen annyi pénz a két fél részéről, hogy fent tudjon tartani egy albérletet, ha ez az opció nem áll fent nyilván az én meglátásom szerint fel sem merül az összeköltözés, gondoltam ez általában evidens dolog. Én is tervezgettem az összeköltözést a párommal mert lejárt a bérleti szerződés, de pont akkor lettem munkanélküli és addig bele sem vágtunk az albérlet keresésbe amíg nem volt biztos, hogy lesz munkám és lesz miből kifizetni az albérletet. Ez szerintem a felelős döntéshozatal egy alapeleme. A homofób példát sem teljesen értem mert a kérdező részéről egyáltalán nem volt feltűntetve ez mint tényező. De itt is nagyjából csak annyit tudok mondani, hogy ha van pénzed arra, hogy elköltözz ha homofób szüleid vannak és nem fogadnak el úgy is az lesz az első, hogy el költözz otthonról az tök mindegy most, hogy épp a pároddal költözöl össze, vagy attól függetlenül. Ezt a dolgot meg hogy a leszbikusok se nem gazdagok se nem tudnak visszaköltözni a szüleikhez nem igazán tudom honnan veszed. Nagyon sok leszbikus van akinek a szülei el tudják fogadni azt, hogy a gyerekük attól, hogy nem "átlagos" életet él még ugyanaz az ember és szintén itt van képben az, hogy a kérdező ilyen tényezőket nem említett meg. Nyilván sok dolog van egy összeköltözésnél amit számításba kell venni le lehetne írni 100 oldalban ha kiscicakutyafarka van akkor hogy és hogy kéne mérlegelni, de ez annyira specifikus mindenkinél, hogy egy élet lenne ezt összeszedni és fölösleges is. Egy általános kérdés volt feltéve minden specifikáció nélkül, én erre adtam választ, hogy ideális esetben ez így nézne ki mint ahogy lehet feltételezni, ha semmilyen negatív tényező nincs feltűntetve.
2019. febr. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!