Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Tetszik az új munkatársnőm....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az új munkatársnőm. Nem vagyok 100%, hogy ő is leszbikus. Hogy lehetek biztos ebben?

Figyelt kérdés

Tehat a napokba lett egy új munkatársnőnk, még trainingben van. Tetszik nekem, de nem tudom, hogy ő is leszbikus-e. Hogy deríthetném is ezt biztosra? Nem szeretnék leégni előtte...

Kértem barátnak fb-on, elfogadta a barátkérőt, viszont ez nem jelent semmit.

Picit fiús típusú, rövid haj, fiúsan öltözködik, de nem tudom eldönteni... Hogy mi a fene van.

Jövőhéten megyünk a csajokkal este meginni valamit, s meghívtam őt is. Először azt irtam neki fb-on: szia, van valami programod jövő csütörtökön?, a válasz az volt, hogy nem hiszi, hogy lenne, s miért?

Meg írtam neki, elfogadta a meghívást.

De hogyan tovább? Többen leszünk a munkából, tehát nem hiszem, hogy élőbújik.

Vélemények? Napok óta rajta a jár az agyam.


Leszbikus, 22 éves

Ő max 24 éves, remélem leszbikus 😁



2019. febr. 27. 16:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell kérdezni.
2019. febr. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Aha. Kösz
2019. febr. 27. 16:44
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Ismerd meg... majd 2-3 hónap napi/heti szintű beszélgetés után már biztosabb leszel benne.

Tanulj meg beszélgetést irányítani, és tereld olyan irányba a témát, hogy választ kapj a kérdéseidre.

2019. febr. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
88%

"Hogy lehetek biztos ebben?"

Ezt nekünk pontosan honnan kellene tudnunk?

2019. febr. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
75%

Csak adj jeleket neki hogy tetszik

Es le tudod vagni hogy most mi a helyzet

Igaz idobe telik..

2019. febr. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Par otlet:

-kerdezz ra, hogy mi a helyzet a pasikkal, van e olyan aki tetszik nrki

-erdeklodj a hobbijarol (hol szokott bulizni)

-rakerdezhetsz a stilusara is, hogy-hogy fiusan oltozkodik,

-hozz fel neki par ismert hiresseget, akirol koztudott, hogy a sajat nemehez vonzodik, figyeld a reakciojat

-probalj vele szemkontaktust kialakitani.

-esetleg a kozos munkahelyes osszejovetelen fizesd nekinaz elso kort.

-ha ezekbol parat megteszel, sztem biztosan rajossz mi is a helyzet vele.

-ha biztosra tudod, hogy van nala eselyed, hivd el vhova .

Sok sikert! :)

26/L/L

2019. márc. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Utolso vagyok.

-Esetleg dicserd meg a hajat, a ruhajat. Tedd hozza, hogy neked bejon ez a laza stilus

-Facebookon nezd meg miket kedvelt, mi az erdeklodesi kore, bent van -e leszbikus csoportokban.

-Esetleg, jovo heten a buli utan ajnld neki frl, hogy hazakisered, vagy, ha kocsival mesz, o meg mondjuk busszal, vidd haza., persze csak, akkor, ha nem alkoholt isztok.

-a bullig is rairhatsz, vagy beszelgethetsz vele szemelyesen, erdeklodj, hogy tetszik neki az uj hely

2019. márc. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgetés közben érintsd meg. Pl. ha egy ajtón be kell mennetek, kinyitod, majd úgy engeded előre, hogy a hátára teszed a kezed, amit kissé simogatva veszel le róla. Figyeld a reakcióját. Ha kíváncsi, felkeltetted az érdeklődését, észre fogod venni rajta! ;) Ha még viszonozza is ezt később hasonló szitukban, benne van a mókában! Ha nem viszonozza mert fél pedig érdekli a dolog, a nézéséből akkor is rá fogsz jönni!
2019. márc. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Na hogy alakult?
2019. márc. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Nem jött el a csajos találkára. 2x is elhivtam. Már kezdtem lemondani..

Aztán egyik este elhivott inni valamit a városba. Sajnos nem voltam online mikor irt este 12 kor, ugyh csak reggel láttam. Sajnálom l, hogy lemaradtam erről az alkalomról.

Egyszer meg reggel 6-kor írt h ha van töltöm hozzam el neki munkába, sztm csak ürügy volt h írjon, mert ugye neki is van töltője, főleg reggel 6-kor.

Azota még dumáltunk párszor, próbáltam flörtölni, néha kaptam feedback-et. De kb egy helyben állok.

2019. márc. 27. 12:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!