Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Tetszik az új munkatársnőm....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az új munkatársnőm. Nem vagyok 100%, hogy ő is leszbikus. Hogy lehetek biztos ebben?

Figyelt kérdés

Tehat a napokba lett egy új munkatársnőnk, még trainingben van. Tetszik nekem, de nem tudom, hogy ő is leszbikus-e. Hogy deríthetném is ezt biztosra? Nem szeretnék leégni előtte...

Kértem barátnak fb-on, elfogadta a barátkérőt, viszont ez nem jelent semmit.

Picit fiús típusú, rövid haj, fiúsan öltözködik, de nem tudom eldönteni... Hogy mi a fene van.

Jövőhéten megyünk a csajokkal este meginni valamit, s meghívtam őt is. Először azt irtam neki fb-on: szia, van valami programod jövő csütörtökön?, a válasz az volt, hogy nem hiszi, hogy lenne, s miért?

Meg írtam neki, elfogadta a meghívást.

De hogyan tovább? Többen leszünk a munkából, tehát nem hiszem, hogy élőbújik.

Vélemények? Napok óta rajta a jár az agyam.


Leszbikus, 22 éves

Ő max 24 éves, remélem leszbikus 😁



2019. febr. 27. 16:25
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Látom a nézésén h biztos tetszenek neki a lányok. Most nem tudom h be is jövök neki vagy nem. Ez más tészta.

Kiderittem instáról meg fb-ról h van barátnője. Ugyh game over..


Érzek egy szexuális feszültséget köztünk amikor mellettem van.

2019. márc. 27. 12:36
 12/24 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azert mondta le elso korben, mert felt. Esetleg elhivhatod te is meg egyszer. Mivel mar o is probalt teged elhivni vhova. Hozzateheted azt is, hogy sajbalod, hogy keson vetted eszre, hogy irt neked. Mindjart itt a hetvege, nem tudom, milyen munkakorben dolgoztok, de ha szabadosak vagytok hetvegen, akkor ossze tudnatok futni. Dobd fel neki holnap szemelyesen a temat :) sok sikert ;)
2019. márc. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Upsz, bocs, most olvastam csak, hogy van baratnoje. Akkor mas valasztasod nincs mit varsz, hogyha tebyleg ennyire bejon a lany. Lehet, nem mukodik a kapcsolatuk. Persze, semmikepp ne rondits bele, varj, aztan kiforrja magat.
2019. márc. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Épp ez. Nem szeretnék semmilyen kapcsolatot elrontani. Várok s kiderül. Addig talán formába hozom én is magam picit.
2019. márc. 27. 20:29
 15/24 anonim ***** válasza:
Ez jo otlet. Probald meg kicsit lerulni, aztan, ha erdekeled, ugyis keresni fog. Es esetleg szobahozhatod neli, hogy ugy erzed, hogy van parja es nem szeretnel beleronditani a kapcsolatukba. Aztan ekkor ugyis elmondja a konkretumokat.
2019. márc. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

A feedback és az,hogy direkt keresett éjjel meg hajnalban okot adhat a bizakodásra...mármint,hogy a kapcsija nem megy olyan jól.

Szoval lendülj formába és ne addfel. Egy csajos este a dolgoktisztázása érdekében mindenképp kell...és ha formában vagy akkor lehet...majd kiderül.

2019. márc. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Közben még kiderült h leszbikus, van barátnője s 6 hónapja vannak együtt.

Tehát lemondok a dologról.

Az első 6 hónap 1 év úgyis maga az álom. Úgyh egyhamar nem szakítanak.

2019. márc. 28. 20:51
 18/24 anonim ***** válasza:
Sajnalom :( Akkor szerintem keruld, igy talan konnyebb lesz neked is. Persze, koszonni kell es a munkaval kapcsolatos dolgokat meg kell beszelni. Lehet, hogy bejossz neki, mert nyilvan nem ok nelkul kerte a toltot stb. De lehet, amiatt mondta le a "randikat", amire elhivtad, mert kapcsolatban van.
2019. márc. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Ahogy új itt a munkába az én segítségemet kéri egész nap. Van olyan kerekes székünk s az én székemnek jött vele viccből, mondtam neki h mi a helyzet, mivel segítgetek most, mondtam nevetve. Mondta h most semmivel. Tehát ilyen vicc féleség volt ez. Mondtam neki nevetve h oké oké h segítek, de én mit kapok ebből. Később írt egy a munka chat-en, olyan messenger fajta, hogy "ha mar erről van szó, hogy mit kapsz, tessék egy dal" The Last Love Song" - Dreamers


Ez mit akar jelenteni? :)) kérdeztem tőle h aktuális? S mondta h csak úgy küldte, megvolt a YouTube listájába. De azért gondolom csak érdekes h pints ezt a számot küldte. Vagy?

2019. márc. 29. 20:58
 20/24 anonim ***** válasza:
Hmmm. A szerelemrol szol a dal. Arra mindenkeppen figyelj, nehogy csak szorakozzon veled, mert latja, hogy oda vagy erte. Neki parkapcsolata van, es irtad fentebb, hogy a baratnojevel 6 honapja vannak egyutt. Nyilvan szereti, az elwjen meg megvan a rozsaszin kod. Figyelj ra,probald meg kideriteni, hogy mit akarhat toled. Irtad fentebb, hogy utananeztel kozossegi oldalakon a lanynak es onnan tudtad meg, hogy van baratnoje. Ott surun posztolgat, hogy itt meg ott vannak kettesben? Azt is jo lenne tudni, hogy mennyire komoly a kapcsolatuk.
2019. márc. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!