Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Tetszik az új munkatársnőm....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az új munkatársnőm. Nem vagyok 100%, hogy ő is leszbikus. Hogy lehetek biztos ebben?

Figyelt kérdés

Tehat a napokba lett egy új munkatársnőnk, még trainingben van. Tetszik nekem, de nem tudom, hogy ő is leszbikus-e. Hogy deríthetném is ezt biztosra? Nem szeretnék leégni előtte...

Kértem barátnak fb-on, elfogadta a barátkérőt, viszont ez nem jelent semmit.

Picit fiús típusú, rövid haj, fiúsan öltözködik, de nem tudom eldönteni... Hogy mi a fene van.

Jövőhéten megyünk a csajokkal este meginni valamit, s meghívtam őt is. Először azt irtam neki fb-on: szia, van valami programod jövő csütörtökön?, a válasz az volt, hogy nem hiszi, hogy lenne, s miért?

Meg írtam neki, elfogadta a meghívást.

De hogyan tovább? Többen leszünk a munkából, tehát nem hiszem, hogy élőbújik.

Vélemények? Napok óta rajta a jár az agyam.


Leszbikus, 22 éves

Ő max 24 éves, remélem leszbikus 😁



2019. febr. 27. 16:25
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Ő nem posztol egyáltalán vele. Talán titkolja. A barátnője posztol vele képeket. De csak Instagram-on. Facebook-on nincs egyiknek se képe egymással.
2019. márc. 29. 23:31
 22/24 anonim ***** válasza:
Azóta mi történt?
2019. aug. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Azóta ő szakított a bnőjével. Utána nemsokkal felmondott a munkahelyéről s utána rá 2 hónapra én is.

Úgyh. azóta nem találkoztunk, s beszélni meg csak keveset írtunk. Jelenleg nem dumálunk már.

Picit bánom, hogy nem léptem semmit akkor, sokszor gondolok rá. Annyira hiányzik már h elveszítsem a fejem valakivel, főleg vele.

Hát ennyi történt.

2019. okt. 31. 17:40
 24/24 anonim ***** válasza:

Igaz nem mostani kérdés, de lett belőle valami?

Amúgy miből sejtetted, hogy neki is bejönnek a lányok, még mielőtt az instán ráleltél a képeire?

2021. jan. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!