Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ugy erzem, hogy a szexualis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugy erzem, hogy a szexualis egyuttletek soran nem szivesen vagyok én is lány, szoval, nem szeretem ha nekem is csinálják (ujjazas pl). Amikor baratnommel lefekudtem, akkor is ugy ereztem, hogy jobb lenne ha csak en csinalnam a dolgokat. Ez normalis?

Figyelt kérdés

Nem szeretnek hormonkezelest csinalni, nem szeretnek fiukent elni.

Szoval, ez normalis hogy csak “giver” legyek a szex során? Mas is erez igy?



2019. ápr. 2. 09:15
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
11%
stone butch az ugyanaz, mint a transz :D attol, hogy mashogy nevezed, a lenyegen nem valtoztat :D
2019. ápr. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
81%

Gyakran transzként definiálják magukat, de nem véletlenül létezik ez az elnevezés:)

És semmi köze annak a nemi identitásához, hogy valaki alapvetően élvezi-e a hüvelyi behatolást vagy nem...

Ha egy srác élvezi, ha a prosztatáját ingerlik, akkor ő már transz nő?

Hagyjuk már ezeket a hülyeségeket:)

2019. ápr. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
a srac mellette azert kaphat oralis kenyeztetest, vagy kezzel, ha prosztatan keresztul nem sikerul neki, ne hasonlitsd mar ahhoz, rohadtul mas a ketto :D
2019. ápr. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem csupán behatolásról van szó,nem akarja,hogy megérintse a barátnője.
2019. ápr. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
77%

"Nem élünk együtt, viszont az együtt töltött napjaink alatt általában naponta többször, de minimum egyszer.

1 éve."


Erre a részre írtam egyébként, ha valakinek nem lenne világos.


És ettől eltekintve is azt mondom, hogy vannak, akik nem igénylik, hogy rájuk is ugyanakkora figyelem kerüljön szex során.

Ennek több oka is lehet.

Rossz partner, nem megfelelő kommunikáció, nemi szerv "hibásan" működik stb.

Te meg az aszexuálisat keverted ide, aminek szintén nincs köze a fentihez...


Tartsunk egyesével mindenről fogalom tisztázást vagy vergődik mindenki egy sort?

Felőlem azt is lehet, folytathatjuk:D

2019. ápr. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

"nem szeretem ha nekem is csinálják (ujjazas pl)"


Rossz minta maradt a vágólapon, bocsesz:D

2019. ápr. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
88%

miért ne lenne köze az aszexualitáshoz? :D itt a szex a givernek arról szól, hogy a férfi egóját növeli, hogy de jó, ki tudott elégíteni egy nőt, és ettől férfinak érzi magát :D igen, nőkről van szó, akik transz férfiak, ezért van szükségük erre

hiszen a giver nem izgul fel, nem élvezi és nem akarja, hogy hozzá nyúljanak, teljesen aszexuális viselkedés... és az aszexualitás vagy az arra jellemző viselekedési formák meg a transzneműek között elég gyakran előforduló dolog, abszolút nem ritkaság...

és most nyugodtan oktass ki a fogalmak pontosságáról, én azok ismeretében valamint személyes tapasztalataim alapján formáltam ezt a VÉLEMÉNYEM. az meg mint a segglyuk, mindenkinek van, de senkit nem érdekli a másé, ahogy mondják :D de itt lehet beleírni anonim a vakvilágba és éltem ezzel a lehetőségemmel :D

2019. ápr. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor én meg leírom a saját véleményem, mint eddig is tettem:D


Sokáig velem is pontosan az volt, hogy szívesen adtam, és nem az egóm miatt. Engem egyszerűen izgatnak a nők, az, amit velük csinálok (az aszexuálist nem izgatja szexuálisan senki és semmi), és attól eltekintve, hogy tocsogtam a végére, rohadtul elvoltam anélkül, hogy bárki hozzám érjen.

Ezt évekig űztem.

Mint mondtam, azóta olyan párom van, akivel kölcsönösek a dolgok, de én itt is ellennék azzal, ha engem kifelejtünk alkalmanként, mert nagy a szexuális éhségem, de nekem az is rohadtul kielégítő, ha a másikkal foglalkozok.


Se egó, se transzneműség.

Élvezem a másik érintését és ennyi ;)

Több nőies leszbikus ismerősöm is van, aki ugyanígy érez.


Persze mivel a kérdező keveset írt erről, nem tudhatjuk pontosan mi a mozgatórugója. Lehet neked van igazad, lehet nekem, lehet egyikőnknek se.

2019. ápr. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
az aszexuális érezhet szexuális izgalmat :D csak nem akarja megélni ezeket, esetleg teljesen nem szexuális dolgokra izgul fel, valamint masztrubál is rengeteg aszexuális... van akinél tényleg semmi, de ez teljesen változó dolog :)
2019. ápr. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem az, aki bele akar keveredni egy szexuális helyzetbe, független attól, hogy vele csinálnak-e valamit, az nem lehet aszexuális.

Hiszen érdekli, foglalkoztatja a szex, az aszexuálisnak meg nem ekörül forog az érdeklődési köre.

Látom nagyon ügyesen utánanéztél te is, de a nők egy része eleve megfelel annak, amit leírtál, értve itt heterókra is. Szép és jó a szex, ha nézik, de belekeveredni már nem olyan jó móka nekik, vagy azt akarják, hogy csak legyen vége stb.

Több oka lehet. Rossz partner, nem túl jó önismeret …


Volt aszexuális ismerősöm, ő romantikusan vonzódott emberekhez, viszont a szexualitás, mint olyan, távol állt tőle. Ezt úgy értve, hogy beszélni se szeretett róla, de kapcsolataiban se volt jelen a szex, pedig egy érett felnőttről beszélek.

Nekem az aszexualitásról alkotott képem általa alakult így ki.


A transzok akiket ismertem, pedig sose hangsúlyozták ki, hogy nem akarnak az ellenkező nemként élni (mint itt a kérdező).


De a kérdező 4-5 mondatot írt, itt meg konkrét diagnosztizálás zajlik.

Ezért kezdtem el ellened érvelni, na meg a stílusod miatt, ami aztán nem kicsit provokatív:) Na de majd ha ír még a kérdező, akkor okosabbak leszünk.

2019. ápr. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!