Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ugy erzem, hogy a szexualis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugy erzem, hogy a szexualis egyuttletek soran nem szivesen vagyok én is lány, szoval, nem szeretem ha nekem is csinálják (ujjazas pl). Amikor baratnommel lefekudtem, akkor is ugy ereztem, hogy jobb lenne ha csak en csinalnam a dolgokat. Ez normalis?

Figyelt kérdés

Nem szeretnek hormonkezelest csinalni, nem szeretnek fiukent elni.

Szoval, ez normalis hogy csak “giver” legyek a szex során? Mas is erez igy?



2019. ápr. 2. 09:15
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat, megvilagosodtam

Nem gondoltam volna hogy ilyen port fog kavarni a kerdesem:D

De aszexualis az biztos nem vagyok, mert a maszturbalas az en eletemnek is a resze, es ereztem mar joparszor szexualis izgalmat vonzalmat is stb

Egyik valaszolonal rajottem hogy igen, arrol van szo hogy nem szeretem, ha lanykent kezelnek az agyban, frusztral. Erre igy eddig még nem sikerult rajonnom. (A felcsatolhatos amugymeg nem rossz otlet)

Nem erzem ugy, hogy atmutve jobban ereznem magam, azert se lenne ra szuksegem ( a mutetre) mert ebben a testben is komfortosan erzem magam (eleg fius testem van), megfelel a lelki énemnek, ami olyan, mintha egy lanybol es egy fiubol lenne osszegyurva, és a noi nemiszervem sem zavar. (genderqueer feeling)

(De egyik valoszolo irta ki tudja, lehet ez egyszer megvaltozik es fulig szerelmes leszek, akkor maskepp lesz ez a szex dolog)

Koszonom a valaszokat, segitettek nekem.

Negativ kommentektol pedig kimeljetek, ez a hely azert van elvileg, hogy barmi hulyeseget az ember megkerdezzen. Ez a kerdes a szivembol szolt, a sertegetesbol nem kerek, mert ez eleg kenyes tema. Koszonom szepen.

2019. ápr. 3. 11:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!