Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit csináljak, ha beleszerette...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha beleszerettem egy tanárba?

Figyelt kérdés

A sulinkba tanít egy tanár (angol), nagyon szép. Egyszer bejött hozzánk helyettesíteni, de amúgy engem nem tanít!

Most járok külön angol tanárhoz, de arra gondoltam, hogy megkérem, hogy korrepetáljon engem!

Mi a jó megoldás? Legyen vele angolozzunk vagy ne kérjem meg és elfelejtem?

Azt tudom, hogy van barátja, tuti nem a lányokat szereti! :(

Nem vagyok leszbikus, talán csak biszex.

A kiejtése is olyan jó.

Segíthetne készülni az érettségire.

Mit gondoltok? Jó ötlet vagy nem?



2019. máj. 16. 23:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Inkább ne. Mindenre fogsz figyelni csak az angolra nem. Voltam ugyanilyen szituációban. Nem ajánlom, főleg ha tudod, hogy hetero.


22bi L

2019. máj. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek az elsővel! 😕

L

2019. máj. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Dontsd el h angolozni akarsz amire szukseged van vagy okyan nore hajtani akinek pasija van..33f
2019. máj. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ezt értem, lehet, hogy igaz.

De mivan, ha pont fordítva van, ha ez motiválna mégjobban a nyelvtanulásra, hogy jól teljesítsek neki?

2019. máj. 17. 00:10
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok.

Szorongás, feszültség, pirulás, rá sem mernél nézni.

Ha valamilyen módon mégsem jönnél zavarba mellette, akkor meg elkezdene rosszul esni, hogy igyekszel nála, de nem veszi észre. Csodák persze létezhetnek, és ha úgy érzed, hogy bármire van esély, akkor próbáld meg.

2019. máj. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Összejönni nem fogsz vele úgysem, azt előre fogadd el. Az órán lehet csorgatni a nyálad, stb. és lehet, hogy nem fogsz tudni figyelni. Viszont - tapasztalatból mondom - az órák közti időben úgy fogsz készülni, mint akibe beleköltözött 150 duracell nyuszi, legalábbis nálam így volt :D Azt akartam, hogy mindig csodálkozzon, mennyi mindent tudok, el legyen tőlem ájulva, és úgy gondoljon rám, mint legszuperebb tanítványára - ha már másképp nem fog :) És meg is lett az eredménye, mármint az nyelvvizsgát illetően ;D

Viszont ehhez tényleg az kell, hogy tudd, nem lesz köztetek semmi. Mert ha bedepressziósodsz rajta idő közben, akkor az a tanulás rovására fog menni.

2019. máj. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hm, igen, ha franciatanárnő volna ;)
2019. júl. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!