Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mire számitsak ha esetleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire számitsak ha esetleg lenne valami?

Figyelt kérdés

Meg van az esélye,hogy részegen csókolozni fogunk az egyik barátnőmmel jövő héten. Na ő elvileg hetero,kapcsolatban van de én érzek mást is,hogy nem csak az.

Úgy általánosságban mire lehet számitani egy ilyen eset után ha megtörténik? Inkább negatív vagy pozitív dologra is? Tapasztalatok sokat segítenének!


2019. máj. 24. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Részegen jó volt,utána józanul újrapróbáltuk. Hát nem volt olyan jó,mint emlékeztünk. Amúgy honnan lehet ezt előre tudni??
2019. máj. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Az tök jó,hogy újrapróbáltátok józanul.

Az,hogy csókolozni fogunk az csak egy lehetőség,mert én ugy érzem mar régóta h ha ilyen lenne akkor lehet..és most eljön ez a nap és ezen jár az eszem,hogy vajon mi lesz. Volt egyébként egy olyan eset már mikor én nem voltam berugva,ő igen kicsit és szembe volt velem és csak bámult de ilyen furán,mintha közbe elképzelne dolgokat.

2019. máj. 24. 20:06
 3/9 anonim ***** válasza:
21%
Ha kapcsolatban van a barátnőd és szereti a fasziját, akkor ne mozdulj rá, nem szép dolog. F 24
2019. máj. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én nem is fogok!! Az ő részéről gondolom a közeledést, ha ő nem fog akkor nem lesz semmi. (Nem szereti amugy)
2019. máj. 24. 20:54
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát igazából jól is elsülhet, de rosszul is. Ha ő kezdeményezne, akkor talán nem sülne ki rossz belőle.
2019. máj. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Velem volt ilyen nekem volt palim rám mozdultam a csajra mondjuk pont ilyen körülmények között és vissza lettem utasitva
2019. máj. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Örülnék ha meg gondolná magát és lekapna következő talin 🤗😋#6
2019. máj. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem ez megtörtént. Viszonzatlan szerelem, rengeteg sírás, és egy tönkrement barátság lett a vége.
2019. máj. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ezek szerint jobban tenném,ha megakarna történni,ha valahogy kitérek előle.:/ az utolsótól félek én is..
2019. máj. 26. 03:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!