Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Aki leszbikus és gyereket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki leszbikus és gyereket akar, ott hogy működik?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hivatalosan nem lehet egy leszbikus pár mindkét tagja szülő. Nem is ez a része érdekel.


Szeretnék családot, de egyre jobban érzem azt, hogy nem biszex, hanem leszbikus vagyok. Arra lennék kíváncsi, hogy aki ismer ilyen párt, akik közösen nevelnek gyereket (esetleg ő maga nevel közösen egy másik nővel): hogyan szólítja a gyerek őket? Hogyan lehet megkülönböztetni, hogy melyik anyát hívja?



2019. júl. 10. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű. A megszólítás, ha tiéd a gyermek, akkor te vagy anya, a párod meg a Juli, vagyis a nevén fogja szólítani a gyerek. Aztán ha nagyobb lesz és kérdezősködik, szépen elmondani neki, hogy mi a helyzet.
2019. júl. 12. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez nálunk is előkerült mint téma a párommal, ugyanis mi is szeretnénk majd gyereket. Az örökbefogadás az nálunk nem játszik mert egyikőnk sem szeretne örökbefogadni, így mesterséges megtermékenyítéssel lesznek a babák. Mivel mindketten nevelni fogjuk az első pillanattól fogva, így mi nem szeretnénk hogy különbséget tegyen közöttünk, mert attól, hogy biológiailag nem mindkőnk az anyukája mégis mindketten azok vagyunk. Nekem kicsit olyan "degradáló" ha valamelyikünket anyának szólítja a másikunkat meg a rendes nevén, hisz ha sajátodként neveled mégsem azt szeretnéd, hogy úgy tekintsen rád mint anyu párja. De természetesen az is furcsa a gyereknek is, hogy ha mindkettőnket anyunak hív. Talán úgy, hogy az egyikőnket anyunak a másikunkat maminak hívja, nem tudom, sajnos érdemi végeredményre még mi sem jutottunk ez ügyben ^^"
2019. júl. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!