Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért akar meggyőzni arról a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar meggyőzni arról a barátnőm, hogy leszbikus vagyok amikor szerintem nem vagyok?

Figyelt kérdés
Azt mondja, hogy az érzéseim alapján az vagyok. De szerintem nem vagyok az mert próbáltam neten ismerkedni, és eleinte jó volt nőkkel beszélgetni, de megszűnt a beszélgetés azzal is aki szimpatikusnak tűnt. A fiúkhoz nem vonzódom annyira, de úgy érzem, hogy személyiségben jobban passzolunk, meg hogy egy fiú jobban szeret, meg jobban érdeklődik ha ismerkedünk. A nőkhöz jobban vonzódom, de úgy érzem, hogy sok dologban nem egyezik a felfogásunk, meg szerintem ez az ismerkedés is nehéz olyan erőltetett, nem olyan érzés mint pl. amikor beleszeretek a heteró barátnőmbe. Szerintem biszex vagyok de a legjobb barátnőm szerint meg leszbikus. Szerintetek sem tűnök annak?
2018. okt. 18. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Felébresztetted a kíváncsiságát, és belédzúgott! Próbáljátok ki baráti alapon!
2018. okt. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Nem vagy leszbi, viszont lehet ő minimum biszex ha nem is leszbi. Puhatold körül. Nem azt mondom hogy smárold le :D de járj utána. Szexualitással hogy állsz? Arról nem írtál semmit sem. Bár még anélkül is azt mondom biszex vagy.

19/bi

2018. okt. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne hallgass ra
2018. okt. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezt szerintem csak te tudod eldönteni, ne hallgass másokra :)

19L

2018. okt. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt se irtad hany eves vagy.

Ha ugy erzed vonzanak a fiuk is, biszex vagy.

2018. okt. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!