Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Csak velem csinálják állandóan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak velem csinálják állandóan ezt? Leszbikus lányok, nők, ti is jártatok már így?

Figyelt kérdés

Internetes appokon ismerkedek. Találok olyan lányokat, akik korban hozzám illőek, igényes a külsejük, a képek alapján olyan értelmesnek is tűnnek. Kiírják az adatlapjukra, hogy komoly kapcsolatot keresnek. Megörülök, mert én is azt keresek. "Matchelünk". Aztán rám írnak. Az első mondatuk az, hogy komoly kapcsolatra vágynak. Következőnek meg már egyből jön az a kérdés, hogy "Randizunk?" vagy hogy "Leszel a barátnőm?" És ez nem egy esetben volt így...

Kérdezem én, ez így kinek komoly? Csak a képeimet látta, a külsőm alapján döntötte el, hogy tetszem, holott semmit sem tud rólam, milyen vagyok, mit szeretek csinálni, milyen az életem, és ezek alapján úgy tűnik, nem is érdekli. Ha valakit még ez sem érdekel, mire akar alapozni egy komoly kapcsolatot?

Nem mintha felhúztam volna rajta magam, csak meglepett, hogy ilyen van. Tudom, hogy valószínűleg rossz helyen keresgélek, de melegként nem igazán látok más lehetőségeket.

Hasonló tapasztalatok?


20/L/L



2019. júl. 12. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Én például a tinderen fent vagyok, de ilyenekkel hálistennek nem írtak még rám.

Egyetlen egy kivétel volt, de az sem tinderen.


Valszeg ők úgy hiszik, hogy össze lehet úgyis jönni valakivel, hogy nem ismered és úgy gondolják majd megismer úgyis a kapcsolatban, vagy nem tudom igazából mit is gondolhatnak.😃


Én olyanokkal beszélgettem eddig, akik nagyon nem tudják, hogy mit is keresnek tinderen.

2019. júl. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért, hogy randizni akar valaki nem akkora über vadság. Hisz az egy találkozó ahol beszélgettek, megismeritek egymást aztán majd meglátjátok hogyan tovább. Túl sokat irogatni sincs sok értelme, mert ha egyszer találkoztok akkor hamar kiderül nem is olyan a másik mint amilyennek látszott online...


Szoktam nézni az MTV -n a kamureg című műsort, ilyeneket kutatnak fel. Vannak akik évekig írogatnak egymásnak. Általában elég nagy pofára esések vannak. Nem ott lakik, nem úgy néz ki, nem annyi idős és gyakran a neme sem az... közben minden titkot tud.

2019. júl. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én azt értem, hogy sok mindent összehazudgálnak az emberek az interneten. De azért az, hogy évekig csak ott beszélünk, és az, hogy már az első kérdésed az valakihez, hogy randizna e veled, szerintem két véglet.

Nekem fontos lenne, hogy legalább alapvető dolgokat tudjak a másikról, vagy lássam, működik e a kommunikáció, mielőtt találkozom valakivel.

2019. júl. 12. 16:38
 4/6 anonim ***** válasza:

A randi kérdéssel nem értem mi a gondod, elvégre ha szimpik vagytok egymásnak, minek írkodjatok sokáig? Pl. ha elbeszélgettek írásban jól egy este, legközelebb simán lehet folytatni élőben, persze nyilvános helyen.

Ha valóban kb a 2. mondatuk ez, az akkor kamu profil vagy debilek.

2019. júl. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%
Fura h mikor nő a nővel akar ismerkedni, hirtelen érthetővé válik, miről beszélnek a férfiak és miért mondják h nehéz megtalálni a megfelelőt vagy csak egy szimplán normálisat :D
2019. júl. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Előfordul ez is, de nálam az a gyakoribb, amikor megvan a match, tök jól elbeszélgetünk napokig vagy hetekig akár aztán egyszer csak nem beszélünk már egyik napról a másikra.

20L

2019. júl. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!