Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, kíváncsi volnék, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, kíváncsi volnék, hogy egy leszbikus lány az képes lenne e egy pasival is együtt lenni, esetleg párkapcsolatban is élni, úgy, hogy közben lány partnere is van?

Figyelt kérdés
Természetesen úgy gondolom a kapcsolatot , hogy a hölgy partnerről a pasi is tud és a pasi így is bele egyezik !
2019. júl. 15. 21:50
1 2
 11/14 Bummer ***** válasza:
100%

Már hogy ne lehetne egy leszbinek férfi haver vagy barát?

Nem érdektelen ufo a férfi nem számukra, hanem nem vonzódnak se testi se lelki értelemben.

2019. júl. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy meleg nő vagy férfi csak társadalmi nyomásra tud ellenkező neművel szexelni, kapcsolatban lenni. Sajnos régen és még bizonyos környékeken most is jellemző, hogy félnek vállalni magukat. Vagy a családjuk miatt, vagy mert félnek a környezetük elítélésétől, de az ilyen melegek boldogtalanok.
2019. júl. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozzatok az 52 százalékossal, mert ez már röhej.

Kicsit rohadtul csőlátásű, ás elhiszi hogy csak az lehet leszbikus aki teljesen úgy gondolkodik mint ő.


Na mindegy.


Nem, egy leszbikus sosem tudna együtt élni férfivel, mert a leszbikus nem azt jelenti hogy a lányokhoz vonzódik valaki, hanem azt is hogy a fiúkhoz nem. Nem is értem hogy gondoltad ezt a kérdést. Amire gondoltál az a biszex, de a biszexek sem akarnak egyszerre mindkét nemből partnert, egy-két esettől eltekintve, hanem vagy nővel vannak vagy férfivel.

2019. júl. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ismertem olyan nőt, aki a férjét folyamatosan nőkkel csalta. Én is voltam a szeretője, onnan tudom. Ő is inkább biszex volt, mert ugyan nem szerelemből ment férjhez, idővel megkedvelte azért a férjét, és annyira nem undorodott már tőle. Nyílván őt is lehetne leszbikusnak nevezni, de azért nem tenném, mert ha nagyon akart volna, ki tudott volna szakadni a házasságából, amiből még gyerek sem született. Nem mellesleg a férje gyanította a dolgot.
2019. júl. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!