Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Shingeki no Kyojin - Attack...

Shingeki no Kyojin - Attack on Titan? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

1-7 részen már túl vagyunk a többiről ne nagyon legyen spoiler... (Nektek is annyira tetszik mint nekem? A következő kedvencem animém lett.)

Itt-lehet szeretni illetve utálni is.

Sao-ról megoszlanak a vélemények na és erről?



2013. máj. 19. 20:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/110 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem eddigi legtetszetősebb anime amit láttam :DD Város a 8.részt kiváncsi leszek hogy alakul a történet :DDD
2013. máj. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/110 anonim ***** válasza:
100%

Mikor először halottam róla nem tartottam valami izgalmasnak, maga az alapkoncepció baromság, ráadásul tele van logikai bakikkal. Mégis az első rész óta epic feeling lengi be, amit azóta is tart. :D

Csak azt sajnálom, hogy valószínűleg el fogják rontani a végét, mivel a manga jelenleg is tart.

2013. máj. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/110 anonim ***** válasza:
64%

Azért nem kellene sao-hoz keverni , ott be se mutaták egy kari jellemfejlődését is . Itt azért láthattuk hogy megrettentek 1-2 halott társuktól .


Őszintén szólva , van egy sejtésem mi fog történni kb (ezt a sejtést már 2 része kigondoltam és egy mangaolvasó barátom azt mondta igazam van mert többé kevésbé így lesz és hát azért a shounen elemek jönnifognak akkor /Eren SSJ10/) és már alakul is megy át egy shouen fight stílusban , még is talán a világa miatt nem tudom maradt neki egy epikussága.


A másik dolog a főbb story , mert oké 2rész elmegy ezzel a harcal de mien vonalat követ az anime ? Nincs kitűzött végcél (Jó Eren-é de az csak egy sima boszuhadjárat lenne, esélytelenül) . Mert ha csak a bosszú lesz végig a torténet hogy henteljünk minél több titánt és át is megy shounen fightba akkor hamar csúszni fognak a pontok , de mondom erre várnák még pár hetet .


Maga a világa rohadt nagy előny és az is hogy a sao mézes mázos papás mamása helyett ez az anime a képedbe csapja hogy milyen kegyetlen . Az egy amivel nem vagyok megelégedve az a grafika , magában megszokható meg szép ... de nem értem miért egy ilyen hype parádéba kell 2 percenként állóképeket rakni .

2013. máj. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/110 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszik, jó animenek tartom, hétről hétre várom a részeket, DE már megint kijelentik pár rész után, hogy a világ legjobb animeje stb, ami hatalmas túlzás.

Az ilyen hypeolt animek felejtődnek el mindig a leghamarabb.

Én is hallottam, hogy át fog menni shounen fightba, amit sajnálok, mert az elején nagyon bejött, de hát ez van.


A saohoz meg kár hasonlítgatni, teljesen más. Az kb 10 éves 10es IQ-val rendelkező embereknek lett készítve, ez meg szerintem bőven 16+os, még így szétcenzúrázva is.

2013. máj. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/110 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom, hogy elég, jó, rögtön a kedvenceim közé ugrott. Mondjuk, kicsit félek, én is hogy a vége, nem lesz jó.

Én úgy találkoztam vele először még mangában, hogy MAL-on néztem a manga eladásokat, és láttam, hogy azért elég magas számban adták el. Gondoltam bepróbálkozom, milyen is, akkor talán volt egy fejezet fenn magyarul, belenéztem. Őszintén nem emlékszem mi volt akkor a véleményem pontosan, de nem igazán volt bennem a vágy, hogy jöjjön a következő. Aztán néztem tovább, és mégis kicsit fura érzés volt, hogy mégis mi olyan jó benne. Aztán valamikor bejött a hír, hogy anime lesz belőle. Ekkor a manga fordítása is beindult:D Szóval beleolvastam a további egy fejezetbe, és végső soron tetszett. (Mondjuk azért nem olvasok túl sok shounen mangát, lány vagyok:p) Aztán belenéztem angolul is a dolgokba, de inkább vártam az animét, mi lesz belőle.

Most ugye inkább azt követem, de nem tűnik rossznak. Mondjuk Eren nem tűnt fel ugye az utóbbi 2 részben, az ember sejti, ugye, hogy hiper-szuper feltámadás lesz a következő részben, vagy talán utána xd Lényeg, hogy várom izgatottan a következő részt. Lényegében szerintem valami hasonló megoldás lesz a végére,mint a Magi-nak, (annak se követem a mangáját), de remélem, hogy nem valami összecsapott, szedett-vedett baromság lesz.

Azért, hogy az összkép összeálljon, a grafikáról és a zenéről is beszélek egy kicsit, még ha totál nem értek az ilyen adatokhoz. A grafika tetszik, jól kidolgozott, vagyis nem tudom, most, hogy az előző állóképekről beszélt. Lényegében nekem tetszik, szóval nem sokat panaszkodok. A zene meg nagyon bejön:3 Egyrészt mint az aláfestő zenék, másrészt mint az op és ed. Ezek közül inkább az ed ami jobban tetszik, de azért op is jól meg van oldva:D Mondjuk vicces hallani a német szöveget az elején:D Mondjuk azért az alkotó is kicsit hajazott ilyen németes dolgokra, mint pl a nevek, de azért én is németül is csak egy szót tudok, az is a saiße xdxd szóval ehhez is csak saját meglátásomban írok:DD

2013. máj. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/110 anonim ***** válasza:
100%

Olyan egyértelmű, hogy az a nagy, fekete hajú óriás az Eren, csoda hogy egyeseknek még nem esett le.

Nem csak német nevek vannak benne, van ott ango, török, japán stb, mivel mindenhonnan egy helyre menekültek az emberek.

2013. máj. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/110 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, látom neked is valami ilyesmi esett át az agyadon:D

én is gondoltam rá, ott a fekete haj, óriásokat öl stb. :DD de gondoltam nem írom le, mert hátha tévedek xd

2013. máj. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/110 anonim ***** válasza:
Én sem 100%-ra tudom, de az a fekete haj, meg hogy öli a többit, ő kell hogy legyen :D
2013. máj. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/110 anonim ***** válasza:
100%
9gagen láttam nemrég egy posztot, amiben ez benne volt, utánna néztem és eléggé megfogott, eléggé érdekes anime, és véres is :), a története is jó, meg nagyon szépen meg van rajzolva, már nagyon várom a kövi részt
2013. máj. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/110 A kérdező kommentje:
2013. máj. 21. 08:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!