Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Shingeki no Kyojin - Attack...

Shingeki no Kyojin - Attack on Titan? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

1-7 részen már túl vagyunk a többiről ne nagyon legyen spoiler... (Nektek is annyira tetszik mint nekem? A következő kedvencem animém lett.)

Itt-lehet szeretni illetve utálni is.

Sao-ról megoszlanak a vélemények na és erről?



2013. máj. 19. 20:37
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/110 anonim ***** válasza:

Én csak 1 dolgot nem értek. Ha jól tudom, akkor éjfél után megy japánban, de akkor meg minek ez a rengeteg cenzúra?

Komolyan mondom a reggeli 10-kor futó hxh-ban többet mutatnak, mint itt.

2013. máj. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/110 anonim ***** válasza:
milyen cenzúrákra gondolsz?
2013. máj. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/110 anonim ***** válasza:

Eren anyját nem mutatják, hogy kicsarvarja majd szétharapja az óriás. A levágott kar is olyan gyorsan repült, hogy véletlen se lássuk, a levágott láb nem is látszott. Amikor a legutóbbi részben az izmos óriás lecsapta a másik fejét,1 nem láttuk rendesen, 2 nem loccsant szét a fej a tornyon, hanem simán csak belecsapódott és még sorolhatnám.

A mangában ezek mind látszanak és nem értem mi értelme az éjfél utáni vetítésnek, ha szét van cenzúrázva.

Itt egy látható példa: [link]

2013. máj. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/110 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon bejön, vasárnap egyhuzamban megnéztem az eddig kijött 7 részt.

Viszont én is tartok attól egy kicsit, h elrontják.

De mindenesetre nagyon magával ragadó az egész.

2013. máj. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/110 anonim ***** válasza:
nem tudom hogy vagytok vele, de szerintem veszít a varázsából ha túl véres, egy idő után már nem lehet komolyan venni ha az egész város behálózzák a kitépett belek az épületek egészét meg befesti a vér, a patkányok pedig összegyülnek hogy a kifröccsent agyvelővel táplálkozzanak
2013. máj. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/110 anonim ***** válasza:
Pont, hogy akkor lehetne komolyan venni. Így meg egy kicsit mesésebb, de még jónak mondható.
2013. máj. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/110 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy vagytok vele , engem nem győzött meg teljesen . Alap szitu egész jól kitalált , viszont erősen érződik hogy elmegy a shounen fight irányába . A Hypot viccnek tartom , pár rész alapján már mondogatják életem legjobb animéje .. fél-3/4éve ugyan ez volt a sao-nál .. azt a végére szépen mindenki belátta hogy csalódás ..


Ráadásul vegyéltek azt is figyelembe hogy nagyon valószínű hogy cliffhanger lesz a vége ..


Az a baj igazából hogy a története alig-alig haladt valamit ..

2013. máj. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/110 anonim ***** válasza:

"A Hypot viccnek tartom , pár rész alapján már mondogatják életem legjobb animéje "

Ugyan ez. Pont, mint a sao-nál. De a legviccesebb az, hogy akik azt hypeolták a végén azok felejtették el kb a leghamarabb. Ez szerintem mérföldekkel jobb, mint a sao, de azért pár rész után kijelenteni, hogy a világ legjobb animeje erős túlzás. Van egy gyerek egy bizonyos fórumon, aki mindig az éppen futó hype animét mondja a legnagyobb kedvencének xD

De úgy látszik sokaknak ez kell, badass sablonos főhős, szép grafika, sok akció és máris a legjobb anime...

2013. máj. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/110 anonim ***** válasza:

Én nem mondtam, hogy a legjobb, csak azt, hogy tetszik, és egyelőre a kedvencem, de ez még változhat. Szerintem a legjobb anime a Gintama (mondjuk ezt is hypeolják, de Mo-n annyira nem) és ha nem rontódik el ez, akkor ez is sokáig megmaradhat az emlékezetekben (nem úgy mint a sao..)

Amúgy ez a shounen fight-os dolog... én részemről mindegy mit hoznak ki, a lényeg, hogy kövesse a mangát, és tartsa fenn az érdeklődést, ez a két dolog fontos, nekem lényegtelen, hogyan oldják meg, de ha az érdeklődést képesek fenntartani, akkor rossz már nem lehet.

2013. máj. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/110 A kérdező kommentje:
Meg lett a várt fordulat. :)
2013. máj. 27. 12:00
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!