Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Shingeki no Kyojin - Attack...

Shingeki no Kyojin - Attack on Titan? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

1-7 részen már túl vagyunk a többiről ne nagyon legyen spoiler... (Nektek is annyira tetszik mint nekem? A következő kedvencem animém lett.)

Itt-lehet szeretni illetve utálni is.

Sao-ról megoszlanak a vélemények na és erről?



2013. máj. 19. 20:37
 51/110 anonim ***** válasza:
karakterek körül
2013. júl. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/110 anonim ***** válasza:
Sao max animációban jobb. Kb ennyi, az minden tekintetben bukás lett. A Shingeki eddig csak lassú és kissé erőltetett viszont nem rossz, bőven nézhető kategória, a pocsék saot ellenben szenvedve néztem.
2013. júl. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/110 anonim ***** válasza:
Ugyan ezt írtam. A főszereplő sem olyan sz*r, mint a saoban, de itt meg kb minden második karakter sokkal érdekesebb nála.
2013. júl. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/110 anonim válasza:
Hát egyet kell értenem az előttem szólókkal, a sao valami brutálisan sz*r volt.Amikor az első részt láttam azt hittem, hogy végre találtam valami jó animét de aztán rendesen vitték lefele a szintet..az snk nekem nagyon bejött,de már nem vagyok biztos benne hogy felkerül a kedvencek közé,bár még csak a 11.résznél tartok.Nekem már az sem tetszett amikor Eren óriás lett..Remélem hogy valami ütőset kitalálnak a végére mert már nagyon kezdem unni.És csak engem irritál az emberkék körül az a rohadt vastag vonal?!:)
2013. júl. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/110 anonim ***** válasza:

"És csak engem irritál az emberkék körül az a rohadt vastag vonal?!:)"

Nem, nem csak téged. Semmi értelme, ugyanannyiba telik odafirkantani, mint egy vékony vonalat, nem értem mit akartak azzal.

2013. júl. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/110 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar a vonal xd

Amúgy meg, hogy ment előre a sorozat, nem igazán figyeltem a technikai megoldásokra, szóval nem ez az ami érdekel egy sorozatban.

Inkább a történet. Bár eléggé meglepő volt ez az óriássá válás, nem gondoltam volna, azt hittem ember marad végig^^" de mindegy nem annyira rossz eddig még. bár az az epikus szint amivel elkezdődött valóban egyre alább hagy, de azért még így se olyan rossz.

Bár az is igaz sok a hype rajta, de ez úgy ahogy(!) megérdemli, nem úgy mint a sao.

Bár érdekes, és várom a fejleményeket, azért a top 5 (vagy inkább top 10) listám nem módosul miatta. De lényegében egész tetszetős még mindig, annak ellenére, hogy esik az érdekeltsége.

Remélem, hogy most már nem fognak olyanok történni, amik merőben változtatnak a véleményem, nem az animén, az egész történeten.

2013. júl. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/110 anonim ***** válasza:
Engem annyira nem zavarnak a vastagított vonalak, ilyen animét még amúgy se néztem, aminek ilyesfajta a grafikája, szóval amolyan "újdonságnak" számít nálam, de alapvetően engem nem zavar.
2013. júl. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/110 anonim ***** válasza:
AZ úgy ahogy édes kevés, ha valami ennyire fel van kapva akkor valamit mutatni is kellene.
2013. júl. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/110 anonim ***** válasza:

Attól hogy valami újdonság, vagy egyedi még nem lesz jó. Nem véletlen nincs máshol ilyen vastag volna. Azért nincs sehol, mert béna, sokkal műbbnek tűnnek a karakterek és ronda.

Megnéztem a mangát, rendes vonalak vannak, nem értem miért nem lehetett úgy megcsinálni itt is, semmi értelme elcsúfítani.

2013. júl. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/110 anonim ***** válasza:
Vastag vonal? Kaiji grafikája van egy picit tökéletesíttve itt egyébként. Ami lett belőle meg nem nevezném egyedinek.
2013. júl. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!