Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Shingeki no Kyojin - Attack...

Shingeki no Kyojin - Attack on Titan? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

1-7 részen már túl vagyunk a többiről ne nagyon legyen spoiler... (Nektek is annyira tetszik mint nekem? A következő kedvencem animém lett.)

Itt-lehet szeretni illetve utálni is.

Sao-ról megoszlanak a vélemények na és erről?



2013. máj. 19. 20:37
 81/110 A kérdező kommentje:

Óriásnő szerintem Eren anyja lesz nem. ? Megható lenne. :)

Nem lepne meg, vagy ki lesz szerintetek?

2013. aug. 10. 20:21
 82/110 anonim ***** válasza:

Kétlem, az viszont feltűnő volt hogy akit "összezűzott" ember mintha regenerálta volna magát.


Amúgy már is fokokkal jobb lett az anime, kezd kijönni a történet, már is van a fejünkbe csomó verzió mi-hogy-miért. Elbaszták mrá a lassú adaptálással, mennyivel jobb lett volna ha ebből inkább 12részt csinálnak és nem lesz vontatott..

2013. aug. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/110 anonim ***** válasza:
nem akarok spoilerezni, nem is nagyon fogok, de mivel a mangát olvasom így kicsit már előrébb vagyok a sztoriban, nekem eddig nagyon tetszik, vannak benne fordulatok 1-2 dolgon még én is meglepődtem :D
2013. aug. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/110 anonim ***** válasza:
Én is olvasom a mangát, de nem fogok spoilerezni. Annyi a lényeg, hogy tényleg lesznek benne érdekes dolgok..
2013. aug. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/110 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! De ezt az animében még biztosan nem lehet tudni, de azért köszi, hogy mindenki másnak benyomtad ezt a csudajó spoilert :D Ne érts félre, én olvasom a mangát, sőt még a spoilereket is szeretem, de vannak olyanok, akik ki nem állhatják, és a fejemet teszem rá, hogy az itt lévő kommentelők között is van 1-2 :)

Még egyszer köszi (nem a magam nevében köszönöm, hanem azoknak akik nem éppen örülnek most ennek az infónak)

2013. aug. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/110 anonim ***** válasza:

Egy pillanatra megijedtem, hogy az én kommentemmel van a probléma :D

De leesett mire írta az utolsó, én is láttam a spoiler kommentet. Miért nem bírják egyes emberek magukban tartani..

2013. aug. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/110 anonim ***** válasza:
49%
Hát pedig teljesen egyértelmű, csak az nem veszi észre aki nem akarja. Kb a felnagyított titánosított mása.
2013. aug. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/110 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik! Igaz, az eleje epikusabb volt, és szerintem jobb is, mint a mostani részek. Bár az utóbbi néhány rész megint kicsit akció dúsabb volt, de élveztem az ilyen téren laposabb, de sok dialógussal tűzdelt epizódokat is.


Kicsit lassú a történet menete, de még ez a "pont jó" kategória. Grafika tetszik, bár messze nem a legjobb, amit láttam, és az animációk is kissé elnagyoltak helyenként, de nem zavar, amíg a történet jó. Mangát amúgy nem olvasom (még), de biztos jó, szerintem elkezdem majd.


Amúgy igaz, hogy csak 25 epizód lesz plusz egy OVA?

2013. aug. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/110 anonim válasza:
Mi a véleményem róla? Az , hogy 1 anime se fogott meg..DE EZ.....ALIG VÁROM HOGY A 20. RÉSZT LÁTHASSAM...annyira de annyira ütött hogy nemigaz!!! Kedvenc mesém lett:D és ha jól tudom .... rendellenes mintájú pizsamát is lehet venni:3 nyekem kell egy olyan!!Pedig én sose voltam anime függő...:DD
2013. aug. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/110 anonim ***** válasza:
Rendellenes pizsama... hogyne :D Legóból építs nyakig érő falat és rugdosd át. :D
2013. aug. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!