Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Shingeki no Kyojin - Attack...

Shingeki no Kyojin - Attack on Titan? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

1-7 részen már túl vagyunk a többiről ne nagyon legyen spoiler... (Nektek is annyira tetszik mint nekem? A következő kedvencem animém lett.)

Itt-lehet szeretni illetve utálni is.

Sao-ról megoszlanak a vélemények na és erről?



2013. máj. 19. 20:37
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/110 anonim ***** válasza:
Akkor remélem olyan lesz mint a manga és újra felpörögnek az események :D Egy ilyen animet kár lenne lerontani.
2013. jún. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/110 A kérdező kommentje:

A második opening elég érdekes lett, de az első jobb volt jobb hangulata volt.

Itt a második ening jobban tetszik. 20 perc megint 3 nak tűnt.

2013. júl. 15. 08:05
 43/110 anonim ***** válasza:
50%

20 perc és 40nek tűnt xD

A zene nem a legjobb, de az animáció magasan veri az előzőjét. Már csak a diavetítés nem kéne a részbe, mert az nagyon béna.

2013. júl. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/110 anonim ***** válasza:
a 2. opening ember egy mozifilm főcímdalára emlékeztetett xD A képi világa nekem jobban tetszik a 2.-nak, de az 1. opening zenéje az abszolút kedvenc, nálam az überelhetetlen :D
2013. júl. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/110 anonim ***** válasza:
100%
SAO-nál jobb, bár annál nem nehéz. De még mindig nagyon lassú és vontatott, ennek ellenére kíváncsi vagyok hogy 10rész alatt még mit tudnak ebből kihozni.
2013. júl. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/110 anonim ***** válasza:
Szerintem a SAO is lehetett volna nagyon jó anime ha pl az összes szintet mutassák benne valahogy úgy hogy 5 részenként vagy 4-6 kötül győznek le egy bosst akkor szerintem one piece szinjén simán lett volna :D
2013. júl. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/110 anonim ***** válasza:

Ha SAO-t és SNK-t akarjuk összehasonlítani akkor már alapból ég és föld különbségéről van szó, már csak a képi világa és az alapsztori miatt is. De ezt most hagyjuk

Szvsz én úgy gondolom, hogy ha már feltétlenül össze kell hasonlítani az SAO-t és az SnK-t, akkor abban találok hasonlóságot, hogy az elején jól indult, aztán fokozatosan vált egyre vontatottabbá. Az SnK-ban még látok reményt, hátha ez alatt a maradék alig 10 rész alatt még valami hűdenagy goldot kihoznak belőle, és nem lesz olyan lapos, mint az SAO-nak a vége.

2013. júl. 16. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/110 anonim ***** válasza:

Tökéletesen egyetértek az előzővel. Shingeki-nek egy rohadt nagy baja hogy a lassúsága miatt vonatott az egész, ez a történet amit 15rész alatt adtak bele fért volna kb 5 normál részbe. Szvsz, a másik az eltúlzott "epic"-nek szánt jelenetek elég erőltetettek. (eren lecsatintása vagy armin beszéde ilyen volt.)


Ezen kívül ha normális tempóba adaptálnák egy egész jó shounen lenne. Bár beleolvastam a mangájába, és azt kell hogy mondjam egyátalán nem jobb a Claymore-nál.

2013. júl. 16. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/110 anonim ***** válasza:
Így van! Ez a 15 rész kb úgy nézett ki, hogy volt benne 5 rész, ami élvezhető és izgalmas, a többibe meg csak rizsa és felesleges "hatászünetek" no meg egy végképp értelmetlen "13.5" rész, amiben összegezték az addig történteket, ami amúgy 13 rész volt, és mégis képesek voltak 1 részbe belenyomni annak a 13 résznek a történéseit, szóval....
2013. júl. 16. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/110 anonim ***** válasza:

Az első 5 résznél még azt hittem ,hogy kedvenc lehet :D

A mangát nem olvasom, lehet az anime rontotta el.

A sao vs shingekinél viszont a sao is jobb valamiben, sokkal szebb rajz és animáció.

Shingekiben olyan bénán vannak megrajzolva a fejek, meg azt a vastag körvonalat sem értem a karakterek között, hogy minek kell. A másik meg a sok állókép, néha mintha egy színes, felolvasós mangát néznék.

2013. júl. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!