Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Shingeki no Kyojin - Attack...

Shingeki no Kyojin - Attack on Titan? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

1-7 részen már túl vagyunk a többiről ne nagyon legyen spoiler... (Nektek is annyira tetszik mint nekem? A következő kedvencem animém lett.)

Itt-lehet szeretni illetve utálni is.

Sao-ról megoszlanak a vélemények na és erről?



2013. máj. 19. 20:37
 61/110 anonim ***** válasza:
Imádom! :D Szerintem a Sao kissé monoton ehhez képest, mert itt mindig történik valami váratlan. A grafikája, nagyon szép és illik a témához a textúrázással együtt. Gyönyörűen meg lett cisnálva az egész történet. Csak én is félek, hogy elrontják majd a végét, de remélem nem és valami jó fog kisülni belőle :D Egyediek az arcok, a körvonalak, minden. Szerintem nehéz lesz lekörözni. :)
2013. aug. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/110 anonim ***** válasza:

CSak én nem látom egyedül a szép grafikát?

A Sao egy pocsék anime volt, de a grafika ott volt a szeren, a Shingeki meg grafikában nagyon béna, ennek ellenére minden másban jobb, mint a sao, csak a fanok nem látnak a saját szemüktől, max ezért szépezik le, de rendesen megnézve sem az art, sem az animáció nem szép, bár az utóbbi néha-néha igen.

2013. aug. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/110 anonim ***** válasza:

"CSak én nem látom egyedül a szép grafikát?

A Sao egy pocsék anime volt, de a grafika ott volt a szeren, a Shingeki meg grafikában nagyon béna, ennek ellenére minden másban jobb, mint a sao, csak a fanok nem látnak a saját szemüktől, max ezért szépezik le, de rendesen megnézve sem az art, sem az animáció nem szép, bár az utóbbi néha-néha igen."


Egyetértek. Én SAO-nak 2pontot adtam, azt is csak a tűrhető grafika miatt. Shingeki egyenlőre jobb, de nagyon vontatott így is 1-2 rész, és agyon erőltetik ezeket az epicnek szánt jeleneteket. Kár volt ennyire elnyújtani, jobb lett volna ha csinálnak tömör 12es évadot, majd ha a manga elhaladt később évek múlva meg a többit, ezt így nagyon összecsapták. A grafikája meg nem rossz, de leginkább a Kaiji vonalkihúzós grafja jut róla eszembe, csak kicsit tökéletesíttve, ennek ellenére, agyon van cenzúrázva és rengeteg az állókép..

2013. aug. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/110 A kérdező kommentje:

Attack on Titan-nak Szép kidolgozott egyedi rajzolása van. :)


Hanji egy kissé elmeteg. :) Amúgy jó karakter (kedvenc).

2013. aug. 1. 20:23
 65/110 A kérdező kommentje:
Jaj már animéket nem kell véresen komolyan venni az animéket néha jókat nevetek a beszolásaitokon. :) Sokan még ilyet se tudnátok kitalálni. Mi lett volna, ha játék lett volna aztán az anime hú, de utálnátok. :)
2013. aug. 1. 20:30
 66/110 anonim ***** válasza:

EGyedinek egyedi, kidolgozott mondjuk, de hol szép az a vastag körvonal, meg azok az élethűtlen fejek?

A Kaijinál mindegy volt, mert ott úgyis rondák voltak a szereplők, de itt, ahol az élethűségre kellene törekedni nagyon béna.

A játékos dologgal meg nem tudom mit akartál.

2013. aug. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/110 A kérdező kommentje:
Nincs bajom a vastag vonallal szerintem illik hozzájuk + a világhoz. Ez legyen a legkevesebb probléma. :)
2013. aug. 1. 20:59
 68/110 anonim ***** válasza:

Hogyan illene már hozzá?

Ezt te sem gondoltad komolyan...

CSak a fanboy beszél belőled, aki 1 db hibát nem talál a kedvencében.

2013. aug. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/110 anonim ***** válasza:

Hát tényleg tudtok miről beszélni:D végül is ez volt a lényege a kérdésnek:D

Én nem rendelkezek semmilyen tudással, ami kivenné a grafikai adatokból a hibákat. Azonban, ha feltűnik valami, akkor azt észreveszem. Ezek a vonalak, amikről beszéltetek, nem igazán tűntek fel nekem^^" de miután ennek tudatában néztem, azért láttam, hogy valóban vastagabb. Lényegében ront rajta, és javít is. (Nem láttam a Kaiji-t, csak képeken, szóval tudom milyen.) Tény, hogy egy kis kiemelést szántak vele, gondolom én. Azonban rendesre is csinálhatták volna. Nem lett volna panasz rá. A cenzúrára nem tudok mit szólni, nem követem a mangát, viszont bárki aki eszénél észre veszi, hogy nagyon cenzúrázott, így is. Azért érdekel majd, hogy a BD kiadás mennyit tud ezen javítani. Továbbá az állóképek, én is észrevettem, többször is láttam, hogy a készítőknek nem volt kedvük animálni. ^^"

A hogy azért egész legyen a kommentem, a zenét is értékelem. Szerintem az elsők jobbak voltak mind op és ed terén. Az op nem tetszett, mert túl műnek éreztem, az ed viszont kifejezetten tetszett, úgy érzem az illett magához a történethez. Az op-nak csak a hangulata volt jó. A második op és ed. Kifejezetten egyik se tetszik. Az op olyan mint valami német himnusz amit az olimpián játszanak le^^"

Az ed nem rossz, viszont úgy érzem teljesen más, nem igazán illik oda.

Még mindig remélem nem lesz ennél rosszabb, kezdem érezni, hogy egyre laposabb lesz, és az érdekeltsége is hanyatlik..

2013. aug. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/110 anonim ***** válasza:
A cenzúráról annyit, hogy BD-re valószínűleg jobb lesz, mert füsttel cenzúráznak, amit könnyedén el tudnak tüntetni.
2013. aug. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!