Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Shingeki no Kyojin - Attack...

Shingeki no Kyojin - Attack on Titan? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

1-7 részen már túl vagyunk a többiről ne nagyon legyen spoiler... (Nektek is annyira tetszik mint nekem? A következő kedvencem animém lett.)

Itt-lehet szeretni illetve utálni is.

Sao-ról megoszlanak a vélemények na és erről?



2013. máj. 19. 20:37
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/110 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Szerintem az első rész nagyon jó volt, de onnantól csak lefele ível.
2013. máj. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/110 anonim ***** válasza:
Nekem eddig nagyon bejövős, de valóban még túlzás mondani hogy az egyik legjobb anime. Ez majd kiderül ha a végére ért. Nekem kifejezetten tetszik benne hogy szó szerint pofánvág és felráz ez az anime. Most néztem meg a 8. részt. Ez most nem volt annyira váratlan, egyértelmű volt hogy Eren-nek valami kapcsolata van avval az óriással. Viszont most megint mehet a fejtörő hogy mi is ugyanis azt nem árulták el. :D
2013. máj. 28. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/110 anonim ***** válasza:

Szerintem olvassátok a mangát, megéri (akik nem tették).. havonta frissül, de nagyon jó szerintem.

Azt azonban nem tudom, hogy mi lesz, ha az anime eléri azt a részt, ahol a manga tart.. remélem nem fogják elcseszni.


Nekem nagyon tetszik amúgy, egyik kedvenc lett, de ezért is félek, hogy nehogy elrontsák. Amúgy én sem értem annyira ezt a kicenzúrázós dolgot, de igazából nem is azon van a lényeg, hogy hogy repül a fej meg hogy tépik ketté az embert, hanem magán a tényen, hogy az embereket eszik.

Meg ha túl véres, ahogy előttem is mondták, akkor egy idő után megszokja az ember, és nem lesz olyan durva egy-egy jelenet.

Itt akik válaszoltak, a nagy részük csak az animét látta akkor? Ha olvassátok, akkor fény derül egy csomó hátborzongató dologra, amit nem feltétlen gondolt volna az ember.

2013. máj. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/110 A kérdező kommentje:
Én csak animét nézek sokkal szórakoztattóbb úgy. Ha mozognak is a képek. :) plusz spoilert meg nem nagyon szeretem. (A kötelező olvasmányok se követik a film teljes tartalmát). Minek bosszankodni ezen.
2013. máj. 31. 08:41
 25/110 anonim ***** válasza:

Hát te tudod.. viszont nem értem, hogy a mangára minek mondod, hogy spoiler. De amúgy is havonta jön ki, új epizód meg hetente, szóval be fogja érni.

A kötelező olvasmányosat meg végképp nem értem, minek írtad, mivel a könyv alapján készül a film, nem fordítva.

2013. máj. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/110 A kérdező kommentje:

filmekben lehetnek + dologok ami a könyveben nincsen.

Feleslegesnek tartom a mangához való hasonlítgatásokat.

2013. máj. 31. 10:57
 27/110 A kérdező kommentje:
Bocs félre értelmezhető volt fordítva helyes. :)
2013. máj. 31. 11:02
 28/110 anonim ***** válasza:
Manga adaptációja .. szóval..
2013. máj. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/110 A kérdező kommentje:

Spoiler lehet aki még nem látta.



Eren még is csak főszerplő lesz. :) Fordulatos anime.

2013. jún. 12. 14:42
 30/110 anonim ***** válasza:

Nem tudom , szerintem nagyon lassú .. vannak benne kissebb failok és valami iszonyat erőltettetek ezek az "epic" jelenetek néha (pl Armin beszéde..)


Látszik sajnos hogy kezd belőle (megjegyezném egy jobb fajta .. de.. ) Shounen fight lenni.

2013. jún. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!