Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Naruto 631. fejezet? Akkor...

Naruto 631. fejezet? Akkor most már bebizonyosodott, hogy Sakura Naruto barátnője?

Figyelt kérdés
Mert abból amit mondott nagyon úgy néz ki. Nagyon örülök, reméltem nem az a szerencsétlen Hinta lesz az!

2013. máj. 22. 17:07
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
68%
biztos h nem xD nem a barátnője csak naruto akarja azt , sakura azért ütötte xDDD szem hinataával sem fog összejönni
2013. máj. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 Nirata ***** válasza:
12%

Nem nem nem nem!


(legalábbis szerintem)


De Sasuke megkaphatja

2013. máj. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 anonim ***** válasza:
41%
Nem. Sakura arca eleg egyertelmu :)
2013. máj. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 anonim ***** válasza:
41%
De szerintem Hinata vallomasa utan nem fog Sakura utan szaladgalni. Es mostmar Sasuke is visszajott...Szoval eselytelen
2013. máj. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/78 A kérdező kommentje:
Narutonak jobban hiszek, mint nektek. Hinata, mint nő nem érdekelte, csak barát. Ez egyértelműen narusaku win. Hiszen magam Naruto mondta, "nála" jobban ti sem tudhatjátok.
2013. máj. 22. 18:36
 6/78 anonim ***** válasza:

Sakura feje mindent elmond, meg a mozdulatai. Ez csak egy "poénforrás" volt. Nincs semmi komoly jelentősége :) Valószínű, hogy nem fog változni. Szerinted Hinata a szerencsétlen, de a többség meg mégis Sakurat akarja eltüntetni vagy kinyírni vagy leevel összerakni :D. Felesleges ezen vívódni. Szerintem azért készülj fel arra, hogy nem az lesz amit te akarsz, mert igazából mind2 párosra ugyanannyi esély van. A naruhinára még mindig többet adok, de én főleg arra fogadnék hogy senki sem jön össze senkivel! :)

Egyébként mindig így váltakozik: egyszer naruhina egyszer narusaku az esélyesebb, majd valahol megáll Kishi (ha egyáltalán eldönti)

2013. máj. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/78 A kérdező kommentje:

De itt Naruto mondta ki dolgot, ott meg csak Hinata mondta és ez a lényeg.

Kik utálják Sakurát? Erről még nem hallottam.

Én Hintatát utálom, mert csendes, magába húzódó, unalmas. A valóságban sem szeretik az ilyeneket.

2013. máj. 22. 19:07
 8/78 anonim ***** válasza:

Facebookon, youtubeon, fórumokon.. Nem hiszem el, hogy még nem találkoztál ilyennel :D Minden második szó Sakuraról az hogy "useless" vagy "bitch" vagy mind2... Vagy éppenséggel azt kérik a mangakától hogy nyírja ki. Még itt gyk-n is van fent egy kérdés, hogy miért útálják annyira sakurát? v miért akarják kinyírni?- ott mindent megtalálsz :)

Hinatat meg érdekes csak a NaruSaku fanok útálják.

2013. máj. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 A kérdező kommentje:

Pont most olvastam naruto-kunon, hogy a csávó nem azért akar Narusakut, mert bírja Sakurát, hanem csak azért mert utálja Hinatát és ezt csak ma olvastam, szóval biztos van több ilyen is.

Japánban sokan szeretik és ez a lényeg. Ő azért van sokat, mert a japán fanok bírják, Hinata meg azért keveset, mert őt kevésbé.

Unalmas karakter, alig beszél.

2013. máj. 22. 19:14
 10/78 anonim ***** válasza:
Hol olvastál te ilyet? ki az a csávó? a mangaka? mert amúgy Kishimoto meg pont szereti Hinatat. Az egyik interjújában azt mondta, ha randizna valakivel az Hinata lenne. :) De több interjúban is látszott hogy szereti Hinata karakterét. Egyébként nem akarlak megbántani, meg semmi ilyesmi, de ha többség alapján döntenének egyértelmű, hogy Hinataval jönne össze Naruto. De én is reménykedek, hogy a mangaka nem a fanok alapján, hanem a saját elképzelése szerint dönt.
2013. máj. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!