Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Naruto 631. fejezet? Akkor...

Naruto 631. fejezet? Akkor most már bebizonyosodott, hogy Sakura Naruto barátnője?

Figyelt kérdés
Mert abból amit mondott nagyon úgy néz ki. Nagyon örülök, reméltem nem az a szerencsétlen Hinta lesz az!

2013. máj. 22. 17:07
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/78 A kérdező kommentje:

Nem is rátok akadtam ki, ti rendesen elmondtátok a véleményeteket, rendes érvekkel.

Aki engem felhúzott, az a 62%os, nem csak az amiket ír, hanem ahogyan írja.

2013. máj. 22. 20:25
 22/78 anonim ***** válasza:

Az a szerencsétlen csak egy boxzsák lenne, ha Sakurával összejönne, míg Hinatával egy igen boldog élet várna rá.

Naruto csak úgy értette, hogy Sakura szimplán csak barát, mert semmi olyan reakciót nem láttunk tôle, csak a hirtelen kérdés lepte meg.

Minato csak azt kérdezte, amit éppen csak látott.

2013. máj. 23. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/78 A kérdező kommentje:
Hinatával egy boldog, csendes és unalmas élet várna rá szerintem. Naponta szólna 2 szót. Sakura meg megtudna komolyodni, ahogy Kushina is megkomolyodott, de ez csak az én véleményem.
2013. máj. 23. 09:07
 24/78 anonim ***** válasza:
Bírom, hogy a narusakusok meg sem adják az esélyt, hogy változzon a karakter a szemükben. :D Azt nem tudjuk, hogy Hinata unalmas-e, csak azt tudjuk, hogy nagyon halk (volt). Nem tudom hogy mit olvasol, de az utóbbi részekben igencsak megjött Hinata hangja, meg sokkal határozottabb lett. :)
2013. máj. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/78 A kérdező kommentje:
Igen, mert háború->harcok->adrenalin->még a legcsendesebb ember is beszédes lesz, de mondjuk kétlem, hogy ilyen reális, szóval lehet valóban határozottabb lett. Na most mindenki leírta rendesen a véleményét (1 embert kivéve) és most már nem tudunk mást, csak figyelni majd a történéseket. Már úgyis a vége felé van a manga.
2013. máj. 23. 10:06
 26/78 anonim ***** válasza:
14%
Pfff ... már megint jönnek a beleképzelt romantikus szállal .
2013. máj. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/78 anonim ***** válasza:
35%
kérdez 14.válaszoló vagyok. Nem mondtam h utálom sakurát sőt én kifejezetten szeretem és azt se mondtam h hinatát imádom, csak azt mondtam h UGYSE FOG ÜSSZEJÖNNI NARUTO SAKURÁVAL,VILÁGOS? mindenkinek osztod az észt h márpedig te hinatát utálod és azt akarod h sakurával jöjjön össze. ki nem szarja le h te utálod hinatát és narusaku fa vagy???! megint elmondom : A DOLGOK NEM UGY LESZNEK AHOGY TE AKAROD
2013. máj. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/78 A kérdező kommentje:
27. Gratulálok, sikerült ismét egy minőségi hozzászólást írnod... Vehetnél példát a többiekről, hogy hogyan kell normálisan leírni a véleményed.
2013. máj. 23. 14:46
 29/78 anonim ***** válasza:
30%
ha csak pofázni tudod a hülyeségedet akkor minek kérdezel tőlünk, bár jobb is hogy kérdeztél mert a kérdésed alapján azt hiszem nem tudsz értelmezni egyes szövegeket a mangában. szetintem gyakorolnod kellene egy kis szövegértést
2013. máj. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/78 A kérdező kommentje:
Olvasd már végig a válaszokat. Aki normális választ adott, annak normálisan válaszoltam vissza is. Egyedül csak te válaszoltál ilyen minősíthetetlen stílusban, akkor meg jó hogy a tiedre így reagálok. Nőj fel, mielőtt ide, meg máshova írogatsz. A témát én ezzel le is zártam.
2013. máj. 23. 16:09
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!