Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Naruto 631. fejezet? Akkor...

Naruto 631. fejezet? Akkor most már bebizonyosodott, hogy Sakura Naruto barátnője?

Figyelt kérdés
Mert abból amit mondott nagyon úgy néz ki. Nagyon örülök, reméltem nem az a szerencsétlen Hinta lesz az!

2013. máj. 22. 17:07
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/78 A kérdező kommentje:
Itt vitatkozunk, hogy Hinata vagy Sakura, aztán a végén Sasukevel hozza össze xD
2013. máj. 23. 21:22
 62/78 anonim ***** válasza:
51%

ne haragudjatok, de én nagyonnagyonnagyonnagyonnagyon nem szeretném ha narusaku lenne. régebben én is ezt a párosítást szerettem, de az évek során nagyon megutáltam. én is remélem, hogy naruto nem szereti sakurat és amúgy 50-50 % hogy melyik lesz, mindkettőre ugyanannyi esély van.


de gondoljatok bele, hogy azért elég szép és nagy pillanatot kapott hinata, míg sakura csak ilyen verekedős dolgokat, csak az erő, semmi szépség :D vagy drámaiság. ezért nem tudom komolyan venni ezt a barátnős dolgot is. én először poénnak vettem fel, aztán olvastam hogy nagyon sokan komlyan vették.


szerintem ha itt nyer is valamelyik, akkor az olvasók véleményének eloszlása alapján lesz. mert nem fogja sakuraval összehozni, ha az olvasók többsége ezt nem szeretné... (ahogy mondjuk hinataval se, ha mindenki utálná)


jah, :DD sasukevel... én még azt is jobban bírnám mint sakuraval :SS

2013. máj. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/78 anonim ***** válasza:
mindenki találgat h kivel hozza össze kishi narutot , sakurával,hinatával ( vagy sasukéval xDDD) aztán a végén meg lehet h egy váratlannal pl:inoval jön össze xDDD
2013. máj. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/78 anonim ***** válasza:

"69%os helyzete meg olyan mint egy utcán világvégét kiáltó személy :D csak mondja, mondja, de senkit sem érdekel a véleménye. konkrétan lebutázott mindenkit, aki lát romantikát. gratulálok.

kishi kedvence volt a DB és nem egy dologban leutánozta, szóval lenyugodhatnál. romantika neked mi? nem smárolást várnak, meg szexuálisan túlfűtött jelenetekre :D, meg még csak nem is romantikát, hanem, hogy legyen valami jelzés, hogy ki-kivel és csá :D alapból a főszereplők szerelmesek, de te biztos jobban tudod, hogy ez nem szerelem."


Igen szerelmesek b+ attól még full nem arról szól , a háború is az úgy nevezett békéről szól .. és hogy is ?

2013. máj. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/78 anonim ***** válasza:

b+ attól mert még full nem arról szól még van benne... lebutáztál, de közben te se vagy 100as.


csillapodik az egyik vita, erre meg jön egy ilyen :S:D

2013. máj. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/78 A kérdező kommentje:
Káromkodást legyetek szívesek mellőzni, még ha nem is írjátok ki rendesen. Meg lehet ezt vitetni normálisan is, nem kell egymásnak esni.
2013. máj. 23. 22:11
 67/78 anonim ***** válasza:

óóóó az milyen jó lenne ha sasukéval jönne össze! :D

(egy yaoi fangirl)

2013. máj. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/78 anonim ***** válasza:

Nem fogok vitatkozni ilyenen , ha akarjátok hát lássátok , én nem látok benne semmi romantikához kapcsolódó dolgot . Ha ti láttok akkor sem dől össze bennem a világ , lássatok hajrá.


Arra az egyre viszont válaszoljatok már hogy ha ennyire kiteljesedett szerelemre vágytok miért egy shounen fightban keresitek ? Mert még ha alapból van is benne (gondolok arra a 3 egyoldalú szerelemre hogy narut->sakura , sakura->emoking , hinata-> naruto ) akkor is legjobb esetben is a legvégén bontakozik ki . Ha erre vágytok miért nem néztek kimondott romantikus animét ?

2013. máj. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/78 A kérdező kommentje:
Én nem erre vágyok, de örülök, ha egy animeben minél több minden van. Szóval a harc mellé még jöhet szerelem is meg egyéb.
2013. máj. 23. 22:25
 70/78 anonim válasza:
73%
Kedves kérdező,előre is bocsánat,de szeritnem nem lessz Narusaku(öszintén nem is szeretném,bocsi)azért mert,gondolj egy kicsit bele,már a kezdetektől Sakura Sasukét szereti,Hinata meg Narutot,és ha ennek nem lenne valami jelentősége akkor Kishimoto simán elhagyhagytta volna ezt idővel(pl:Ino szerelme Sasuke iránt)de nem hagyta el,szeritnem ennek oka van,ha belegondolunk,az egezs, Naruto ugy van felépitve,hogy semmi se történik véletlenül,szeritned másképp miért hagyta meg ennek a két lányak a szerelmét?Csak ugy hogy töltse a manga vagy animét?Én a magam részéről ezt nem hiszem,a te döntésed hogy melyik párban reménykedsz,de ha nem gond megkérlek hogy irj nekem Narusaku érveket,vagy jelenteket(az elöbbi mangat leszámitva)ahol biztos hogy nem csak barátságból történt ami történt,meg nagyon sok ember szerint,ha Naruto eggyutt lenne a végére Sakurával akkor az unalmas lenne,hogy a főhős a hősnővel,és télleg nem lessz benne szeritnem se csok,se több,csak egyszerű utalások,hogy ki kivel lessz,de szerintem tényleg nem lessz Narusaku,sajnálom de én inkább a másik két párnak drukkolok,ez a véleményem...
2013. máj. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!