Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Naruto 631. fejezet? Akkor...

Naruto 631. fejezet? Akkor most már bebizonyosodott, hogy Sakura Naruto barátnője?

Figyelt kérdés
Mert abból amit mondott nagyon úgy néz ki. Nagyon örülök, reméltem nem az a szerencsétlen Hinta lesz az!

2013. máj. 22. 17:07
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/78 A kérdező kommentje:
Ja és még kiegészíteném, hogy 1 db embertől kaptam csúnya válaszokat, egyetlen darab embertől, a többiek normálisan írták le, ezt értsd meg kérlek.
2013. máj. 23. 20:08
 52/78 A kérdező kommentje:
De már azt is meglehet nézni, hogy milyen stílusban indított az a bizonyos 61%os és hogy utána hogyan fokozta ezt. Ő írta az 1., a 14., a 27., a 29., a 31., a 33. és a 39. válaszokat. Itt ő az egyetlen, aki nem bírt rendes érvekkel és stílussal beszállni a vitába.
2013. máj. 23. 20:10
 53/78 anonim ***** válasza:

"A Dragon Ballban és a yu yu hakushoban is összejött a főhős egy nővel kb a közepénél."


2ben a kb 3000 shounen fightból , jó arány ..

2013. máj. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/78 anonim ***** válasza:
kedves kérdező még mindig ezen lovagolsz? te vagy az első kérdező aki nem tud normálisan válaszolni a véleményekre
2013. máj. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/78 A kérdező kommentje:

Normálisan tudtam válaszolni, de ha egy vélhetőleg nálam fiatalabb ilyen bunkó és lenőzé módon válaszol, az eléggé fel tud idegesíteni, de erről ennyit, remélem ragadt rád valamit.

53. Fma, Fma brotherhood, Inuyasha, Kenshin, soroljam még az ilyeneket?

2013. máj. 23. 20:44
 56/78 anonim ***** válasza:
jaj miért hány éves vagy 24? és én csak a véleményemet irtam amit akartál nem voltam lenéző.
2013. máj. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/78 anonim ***** válasza:

Az FMA-t nem nevezném fightnak .. ráadásul nemtudom mit láttal abban is benne .. semmi nemvolt ..

Az Inuyasha meg alapjában egy romantikus anime volt .. de sorolhatod tőlem , attól még a narutoban több mint 500rész alatt nem volt igazi romantikus pillanat se.

2013. máj. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/78 anonim ***** válasza:

kérdező, semmi ilyen nem bizonyosodott meg! :D ezt mire alapoztad? naruto csak zavarában válaszolt egy hülyeséget (szerintem még ő se gondolta komolyan, legalábbis remélem!!) de amúgy ha igaz is, hogy naruto szereti még sakurat, sakura ellenvető feje nagyon kirí :DD vagy ezt nem láttad?


micsoda vita kialakult! :D nagyon sok olyan választ írtak, amivel egyet kell hogy értsek. hinata nagyon népszerű lett a vallomása után, és ha tényleg a fanok alapján dönt kishimoto, hát akkor a naruhina fog nyerni. viszont a anti-sakurások is visszaszorultak egy kicsit :)


sakura nekem azért kicsit ellenszenves, mert mindig elrontja a dolgokat. szegény hinata vallomásába belerondított a sajátjával, ami hazugság volt és még bocsánatot se kért narutotól, legalábbis nem emlékszek rá, hogy ilyen történt.


mindenesetre nagyon gonosz kishimoto, hogy bombát dob állandóan a naruhina narusaku sasusaku meg egyéb fanokhoz. ezt nagyon nem szeretem.. nem lett volna rosszabb a manga, ha nem épít ilyen szerelmi sokszöget, amit állandóan felhoz, változatlanul. :D elképzelem, hogy otthon csinálja a popcornt és ül a monitor előtt,hogy de jó, megint milyet trollkodtam a fanokkal. és ez már nem csak a shippingnél van :/


kérdező! van érved is arra hogy miért utálod hinatat? mert attól mert valaki csendes jó esetben nem utáljuk, hanem csam nem foglalkozunk vele. én anti-sakus vagyok :D de ettől függetlenül szeretném megszeretni, eddig nem sikerült (főokokat leírtam)



69%os helyzete meg olyan mint egy utcán világvégét kiáltó személy :D csak mondja, mondja, de senkit sem érdekel a véleménye. konkrétan lebutázott mindenkit, aki lát romantikát. gratulálok.

kishi kedvence volt a DB és nem egy dologban leutánozta, szóval lenyugodhatnál. romantika neked mi? nem smárolást várnak, meg szexuálisan túlfűtött jelenetekre :D, meg még csak nem is romantikát, hanem, hogy legyen valami jelzés, hogy ki-kivel és csá :D alapból a főszereplők szerelmesek, de te biztos jobban tudod, hogy ez nem szerelem.

2013. máj. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/78 A kérdező kommentje:

"de jó, megint milyet trollkodtam a fanokkal. és ez már nem csak a shippingnél van :/"

Ezt én is elképzeltem már xD

"kérdező! van érved is arra hogy miért utálod hinatat? "

Talán nem az utálom szó a legjobban ide illő, inkább nem szimpatikus. Sajnálom, de az az 1 bunkó hozzászólás is kicsit felidegesített és így nem pont mindig azt írtam, amit kellett volna:S

2013. máj. 23. 21:11
 60/78 kazuki ***** válasza:
42%
Ez a veszekedés értelmetlen annyi a lényeg hogy az animekben a főszereplők(naruto) ha összejönnek valakival mindig azzal jön össze akibe szerelmes(sakura) és nem azzal aki belé szerelmes (hinata) és amúgy is naruto hinatát csak barátként szereti szal ezért is ha én lennék kishimoto a sorozat vége felé össze hoznám narutot meg sakurát de nem azért mert sakurát jobban,szerzért eetem mint hinatát csak azért mert hát elzelt már majdnem ezer fejezet és naruto még mindig szerelmes sakurába és én úgy csinálnám hogylma minden álma beteljesüljön hokage lesz sakura a csaja lesz gyekük sasuke is ott lesz oszt jó
2013. máj. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!