Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Naruto 631. fejezet? Akkor...

Naruto 631. fejezet? Akkor most már bebizonyosodott, hogy Sakura Naruto barátnője?

Figyelt kérdés
Mert abból amit mondott nagyon úgy néz ki. Nagyon örülök, reméltem nem az a szerencsétlen Hinta lesz az!

2013. máj. 22. 17:07
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/78 anonim ***** válasza:

"69es... te is mit csinálsz? :D direkt idegesíted a népet. érettség nulla. ennyire unatkozol? mit törődsz azzal, hogy most ki mit néz ? romantikát vagy harcot? semmi jogod nincs, hogy eldöntsd, hogy mit nézzenek! mégha bele is látnák az egészet, akkor se szólhatsz egy mukkot se!


egyébként ha ennyire eldöntöd, akkor légyszi menj fel egy facebookos narusaku vagy naruhina oldalra és írd ki ezt! amit ide mindig! :D és szólj, mert nagyon kíváncsi vagyok hogy leosztanak!"


Igen , lehet semmi jogom nincs .


De az tény hogy buták vagytok , a shounen fight egy olyan műfaj amibe 0% szól a "romantikáról" . Csináltok amit akartok , ti dolgotok , de a narutoba maximum beleképzelni lehet a romantikus szálat .

2013. máj. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/78 A kérdező kommentje:
A Dragon Ballban és a yu yu hakushoban is összejött a főhős egy nővel kb a közepénél.
2013. máj. 23. 19:21
 43/78 anonim ***** válasza:
54%

Szeretnék normális hangnemben írni, de miután ezeket a beszélgetéseket elolvastam, csak remélni tudom hogy sikerül...

ELEVE

A kérdező kezdte az egész "vitát" mert annyira ragaszkodik a narusakuhoz... És NEM ismétlem NEM a megfelelő hangnemben írtál. Itt kezdődött a gond, mivel ha valaki nem úgy csinálja a dolgokat mit ahogy egy kérdezőhöz illik, vagy ahogy azt ő maga állítja az kissé felkavaró. Te kérdeztél az emberek válaszoltak, te meg mint egy 10 éves behisztiztél mert nem azt mondták amit hallani akartál...Nem mellesleg én 15 vagyok, és remélem te tényleg 10 vagy, mivel nem örülnék neki ha idősebb létedre, így viselkednél. Az hogy a válaszolók folytatták, az egy dolog, !de! te indítottad el a lavinát.. És ezzzel a válasszal senkit nem akartam megbántani, felfele mutató kéz jöhet ;)

2013. máj. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/78 A kérdező kommentje:

Te sem tudsz szöveget értelmezni, mint a 61%os. Leírtam, hogy szerintem mi van, leírtam hogy nem bírom Hinatát, mert így van, vitatkoztunk, ami nem baj. A vita nem rossz dolog, csak próbáljuk egymást meggyőzni a magunk igazáról, ennyi. Nem személyeskedtem, nem írtam trágár szavakat, nem írtam 100 XD-t stb.

Most olvasd el azokat, amiket a 61%-os ír. Tekintsünk el attól, hogy nem tud helyesen írni, meg mondatokat alkotni. Bunkón ír, becsúsznak trágár szavak, személyeskedik, hogy mennyire hülye vagyok, hogy nem tudom értelmezni a mangát stb.. Látszik hogy gyerek, de ha nem az lenne, akkor se írjon ilyeneket. Ennek ellenére én csak kerek perec leírtam a véleményem és érveltem az igazam mellett, nem támadtam senkit se.

2013. máj. 23. 19:40
 45/78 A kérdező kommentje:
A másik dolog, meg hogy a válaszolók értelmesen folytatták a vitát, azzal semmi bajom nem volt. Szóval még egyszer, nem a vita a baj, hanem ahogy ír az a még mindig csak 1 ember, a kb 5-6 válaszolóból, akik meg normálisan írnak.
2013. máj. 23. 19:48
 46/78 kazuki ***** válasza:
63%
Ha valaki egy anime-ben a főszereplő összejön valakivel mindig azzal akibe ő szerelmes szal naruto mér jönne össze hinatával mikor csak barátként szereti?? És sakura már nem hinném hogy úgy szereti mikor már meg is akarta egyszer ölni hogy narutonak ne fálljon többet sztem legalább is én se nagyon csipem se sakurát se hinatát ug
2013. máj. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/78 kazuki ***** válasza:
81%
Ha valaki egy anime-ben a főszereplő összejön valakivel mindig azzal akibe ő szerelmes szal naruto mér jönne össze hinatával mikor csak barátként szereti?? És sakura már nem hinném hogy úgy szereti mikor már meg is akarta egyszer ölni hogy narutonak ne fálljon többet sztem legalábbis én se nagyon csipem se sakurát se hinatát jobban de ha én lennék kishimoto én narutot skurával hoznám össze és szerintem ő is igy fohja tenni ugyan is naruto még mindig majdnem ezer rész után még mindig sakurát és nem honatát szereti na erről ennyit!!
2013. máj. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/78 anonim ***** válasza:

"Narutonak jobban hiszek, mint nektek"

"Hiszen magam Naruto mondta, "nála" jobban ti sem tudhatjátok."

"Látom nem sokat tudsz." -ez mi ha nem személyeskedés? ezzel neked le is lett az írva, akinek más a véleménye mint neked. :) ezek után kaptál nagyon csúnya válaszokat, azért mert te is így írtad. ennyi :)



egyébként elmondom mi zavar engem a narusakuval: semmi tanulság nincs benne! mintha csak azt sugallná, hogy : "fuss olyan után, aki beletipor a szivedbe, aki szerelmes a legjobb barátodba, de nehogy észrevedd azt, aki a saját életénél is jobban szeret..."


kazuki : benne volt a mangában, hogy sakura még sasukét szereti. ha ezt nem vennénk figyelembe, akkor azt se kellene, amit naruto mondott a 631es fejezetben és akkor még mindig nem tudjuk hogy ki pontosan hogyan érez :D - egyébként ez a barátnős dolog eléggé poénforrás volt.

2013. máj. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/78 anonim válasza:
Én öszintén szólva mind a kettönek drukolok Hinata kedvessége szerénysége és néha néha bátorsága nagyon figyelemre méltó...Sakura kiáll magáért 'ütős' személyiség...de szerintem mind a ketten jók csak mások...én pl én Hinata stilusú voltam visszahuzodó stb most bátrabb vagyok és magabiztosabb, bekell vallani kicsit én is szerencsétlen vagyok, de ha mindent belead az ember képes rá nem hogy szerencsés legyen nem? De egy eleve bátor lány mint Sakura, tőle nincs meg az a meglepetés hogy történne valami vagy megvan de az várható..ami a lényeg akármelyikkel is összejön Naruto csak jól járhat ott nincs olyan a narutoban hogy "unalom"...nem de? :)
2013. máj. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/78 A kérdező kommentje:

"-ez mi ha nem személyeskedés? ezzel neked le is lett az írva, akinek más a véleménye mint neked. :) ezek után kaptál nagyon csúnya válaszokat, azért mert te is így írtad. ennyi :) "

Látom tudod mi az a személyeskedés. Ők mondták, hogy szerintük Narutot már nem érdekli Sakura én meg írtam, hogy Naruto csak jobban tudja, mint ők. A személyeskedés az kedves barátom, amikor a vita tárgyától eltérve a másikat kezdem sértegetni valamilyen módon, ez pedig itt nem történt meg.


Megértem, hogy nem tetszik a narusaku, de ennek ellenére nem kellene engem a narusakuval azonosítani és amiért nekem az tetszik 10 évesnek gondolni.

2013. máj. 23. 20:07
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!