Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Naruto 631. fejezet? Akkor...

Naruto 631. fejezet? Akkor most már bebizonyosodott, hogy Sakura Naruto barátnője?

Figyelt kérdés
Mert abból amit mondott nagyon úgy néz ki. Nagyon örülök, reméltem nem az a szerencsétlen Hinta lesz az!

2013. máj. 22. 17:07
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/78 A kérdező kommentje:

Másik kettőt? Sasuket is belevetted?XD

Az egyetlen érvem és amiért reménykedem, hogy Naruto szereti Sakurát, még ha ez nem is kölcsönös. Hinata is szereti Narutot, de ez sem kölcsönös és Sakura szerelme sincs viszonozva Sasuke részéről. Szóval igazából egyikre sem lehet kijelenteni, hogy ez lesz a végén, de majd kiderül.

2013. máj. 23. 22:40
 72/78 anonim válasza:
35%
Szerintem ezt lehet egy célzásnak venni,mert Sakura még ha olyan képet is vágott,szóban semmit sme mondott,illetve a Kishimoto álltal készített road to a ninjaban is vannak arra utalások,hogy Naruto és Sakura esetleg gyengéd érzéseket táplálnak egymás iránt(Pl. Hinata féltékenysége,mert Inora csak nem féltékeny,akinek semmi köze Narutohoz,ha értitek, vagy Kushina/Minato megjegyzései,plusz Sasuke és Sakura abban a világban,ahol együtt lehetnének sincsenek együtt).Én nem szeretem Sakurat,de Naruto nem hiszem,hogy nőként szeretné Hinatat,és azt akarom,hogy boldog legyen,plusz valamiért egyszerűen undorodom Sakura és Sasuke összepárosításának még a gondolatától is.
2013. máj. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/78 kazuki ***** válasza:
62%
Utolsó válaszoló teljes mértékben eggyetértek sakura nem mondott semmit hohy nem vagy valami én elsőnek azt hittem hogy sakura azért ütötte meg narutot mert ez titok tudom hogy hülyeség de azértjó lenne és asasuke sakura párosítástol nekem is hánynom kell amúgy sztem kishi se oknélkül tette bele hogy minato azt mondta ez a lány hátborzongatóan hasonlít kushinara és amúgy tényleg naruto meg tiszta minato szal kishi biztosan okkal csinált ilyen hasonlóságokat.vagy csak én gondolom így?
2013. máj. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/78 anonim ***** válasza:
58%

Nagyon örülök, hogy van pár NaruSaku fan, mert komolyan mondom, kezdtem magányos lenni ebben a témában.

1. Magyarországon több NaruHinás van, ez tény, viszont mint már emlitették, külföldön (főleg Japán) nagyon szeretik a NaruSaku párost

2. nagyon, nagyon,nagyon sok utalás van rá, hogy talán, mondom talán Sakurával fog összejönni. Mondok, most egy nagyon primitiv dolgot, de ez általában igy van: főhős és főhősnő. Ez a páros 75 százalékban érez valamit egymás iránt. Hinata csak egy "bábu" aki azért lett megteremtve, hogy legyen egy szánalmas lány, aki alig tud megmukkanni, csak arra jó, hogy szorult helyzetekben a támadás elé ugorjon, igy megmentve szeretett hősét. Ennyi. Kérlek, mondjatok pár NaruHina momenteket, azon kivül, hogy Hinata önzően csak magára és Narutora tud gondolni, és a 615 fejezetben megfogták egymás kezét, és az is csak azért, mert Narutoba egy kis lelket öntött, meg hogy chakrát adjon neki. Ezen kivül egész 615 fejezetig nem történt semmi köztük, sőt szerintem nem is fog, mert Naruto nem szereti Hinatát úgy.

2. Naruto az egész sorozat alatt csakis Sakurát szerette, és senki mást. Ti mondtátok, hogy minden okkal történik a Narutoban, szóval ez egy HATALMAS jel. Tényleg nem tudom megérteni a NaruHina fanokat. Mondjatok érveket! Az, hogy Hinata szerelmes Narutoba? És? Naruto nem szereti őt, ügy lezárva. Akkor jön az, hogy mennyire aranyossak lennének, meg úgy lenne tanulsága... Csakis ennyit tudtok felsorolni. Sakurával sokkal életteltelibb lenne a kapcsolat, sőt jobb is lenne, mert a főhős végre "elcsábitja" szeretett asszonyát. Milyen aranyos lenne az, ha Sakura le se fütyülné Sasukét ( amit szerintem most is teszi) és rájönne, hogy Narutot szereti. Mert szerintem sakura nagyon bentről szerelmes Narutoba, csak még magának se akarja bevallani.


Röviden ennyi. Ok, most jönnek a " de akkoris NaruHina lesz! Azt nem te fogod eldönteni.." Nem érdekel. Én véleményem sziklaszilárd már évek óta, és semmi nem fogja megváltoztani.

2013. dec. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/78 anonim ***** válasza:

74- Te most letámadod az összes ilyen kérdést? xD

Sokan poénkodnak, hogy mit csinálnának legszívesebben Sakuraval, te meg véresen komolyan veszed. Nyugi máár ! :D <3 béke és szeretet, ez csak egy anime.


[link]


Külföldön majdnem 2x annyi a SasuSaku rajongó mint NS. Habár Japánban több az NS mint NH, de ott vannak olyan beteges párosítások :D

"Milyen aranyos lenne az, ha Sakura le se fütyülné Sasukét ( amit szerintem most is teszi)"- csak szerinted. Sakura a múltkori részben is hogy ugrált mint egy kiskutya Sasuke mellett. Még a hülye is látja hogy még szereti. 540 körüli fejezetben, rá gondol, mint a szerelmére, azóta a mangában pár nap telhetett el, majd változik hirtelen :D

2013. dec. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/78 anonim válasza:

Naruto 5000x volt egyutt Sakuraval reszek soran, mig Hinataval 10x talan vagy annyi se? Es most a vegen adott Kishimoto neki nagy szerepetk ez elegge eroltetett. Raadasul Naruto x Sakura kapcsolatra eleg sok apro jelet csusztatott be Kishimoto sensei, Naruto x Hinatasat meg miutan Nejit kinyirtak es azt mondta "Naruto, Hinata az eletet adta volna erted. Most mar nem csak a sajat eletedert tartozol felelosseggel..." Naruto most akkor kenyszerbol, Neji miatt jott ossze az utolso fejezetben Hinaval? Sasuke meg aki ki akarta nyirni hidegverrel Sakurat meg ugy az egesz falut, hirtelen megjavul? Eroltetettnek erzem. Es raadasul nem jonnek ossze olyannal aki megakart olni (Sakura te bolond)... Le lett daralva a vege nagyom ugy erzem.

Nagyon NaruSaku parti voltam, de tisztelem Kishimoto sensei donteset, mert imaadom a mangat es a rajzait.

2014. nov. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/78 anonim ***** válasza:
XD
2017. szept. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/78 anonim ***** válasza:
Fail
2017. szept. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!