Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Naruto 631. fejezet? Akkor...

Naruto 631. fejezet? Akkor most már bebizonyosodott, hogy Sakura Naruto barátnője?

Figyelt kérdés
Mert abból amit mondott nagyon úgy néz ki. Nagyon örülök, reméltem nem az a szerencsétlen Hinta lesz az!

2013. máj. 22. 17:07
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/78 anonim ***** válasza:
34%
hát bocs h ésszerü választ adtam, remélem nem sértettem meg azt a gondolkodni nem képes fejedet
2013. máj. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/78 A kérdező kommentje:

Igaz írtam, hogy lezárom a témát, de muszáj szegényt megtanítani rendesen vélemény kinyilvánítani, ha már a szülei nem tették meg.

"biztos h nem xD nem a barátnője csak naruto akarja azt , sakura azért ütötte xDDD szem hinataával sem fog összejönni" (ez még aránylag normális)


Normálisan: Szerintem nem. Nem a barátnője, csak Naruto szeretné, hogy az legyen ezért Sakura leütötte. Szerintem Hinatával sem fog összejönni.


"egyetértek az előttem lévő válaszólóval :D a dolgok nem ugy fognak alakulni ahogy akarod! :P + bocs de semmi esély narusaku-ra ezt sakura egyértelmően naruto tudatára adta"


Normálisan: Egyetértek az előttem lévő válaszólóval, a dolgok nem feltétlenül úgy fognak alakulni, ahogyan te szeretnéd. Bocs, de én semmi esélyt nem látok a narusaku.ra, ezt Sakura egyértelműen Naruto tudtára adta.


"kérdez 14.válaszoló vagyok. Nem mondtam h utálom sakurát sőt én kifejezetten szeretem és azt se mondtam h hinatát imádom, csak azt mondtam h UGYSE FOG ÜSSZEJÖNNI NARUTO SAKURÁVAL,VILÁGOS? mindenkinek osztod az észt h márpedig te hinatát utálod és azt akarod h sakurával jöjjön össze. ki nem szarja le h te utálod hinatát és narusaku fa vagy???! megint elmondom : A DOLGOK NEM UGY LESZNEK AHOGY TE AKAROD"


Normálisan: Kérdező, 14.válaszoló vagyok. Nem mondtam hogy utálom Sakurát, sőt én kifejezetten szeretem és azt se mondtam hogy Hinatát imádom, csak azt mondtam , hogy szerintem Naruto nem fog összejönni Sakurával. Nagyon írogatod, hogy utálod Hinatát és azt szeretnéd, hogy Sakurával jöjjön össze. Nem kellene ennyiszer hangoztatnod, hogy utálod Hinatát és narusaku fan vagy, elsőre is megértettük. Elismétlem, a dolgok úgy sem úgy fognak történni, ahogy mi akarjuk.


A többi az csak személyeskedés, azt nem tudod normális formába átültetni. Látod, így kell normálisan, helyesen, személyeskedés nélkül a véleményed a másik tudtára adni. Remélem ebből sikerül megtanulni :)

2013. máj. 23. 16:30
 33/78 anonim ***** válasza:

csak ugy elmondanám h ezeket a válaszokat mind én irtam xd és valami olyasmire emlékszem h azt irtad h te minden normális válaszolónak normálisan válaszolsz had elevenitsem fel ezt egy kicsit:


" Aki normális választ adott, annak normálisan válaszoltam vissza is."


és elmondanám h ez nem egy normális válasz :

"Narutonak jobban hiszek, mint nektek. Hinata, mint nő nem érdekelte, csak barát. Ez egyértelműen narusaku win. Hiszen magam Naruto mondta, "nála" jobban ti sem tudhatjátok."

mi csak a véleményünket irtuk le.Ha Narutonak jobban hiszel mi a fenéért kérdezel minket??

Ezt is csak egy ártatlan válaszra irtad.:

"Ennek a vitanak semmi ertelme." pontosabban te vitázol azon h neked nem az a véleményed mint nekünk .

még 1x megkérdezem akkor minek kérdezel minket?


+

"Te meg pont írod ,mint ő, hogy nem az lesz amit én akarok és utána oda írod, hogy tuti az lesz amit te akarsz... fuck the logic"

egyik válaszomba sem irtam azt h az lesz amit én akarok

ennyit arról h normális válaszra NORMÁLISAN válaszolsz.

Remélem értékes órákat adtam a normális válaszokról:)

2013. máj. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/78 anonim ***** válasza:
Kérdező! Szerintem azért beszélt így 61es, mert te is kicsit agresszívan kapaszkodsz a narusakuba és olyan undorral írsz hinataról már a kérdésed alatt.. én is többször átgondoltam, hogy milyen hangnemben írjak ide, mert nagyon úgy írtál, mintha direkt felakarnád húzni azokat, akik nem azon a véleményen vannak amin te és gyakorlatilag hülyének is nézed őket.
2013. máj. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/78 anonim ***** válasza:
Az egész párösszehozósdi egy beleképzelt dolog , nem tudom mit akartok egy shounen fighttól ..
2013. máj. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/78 anonim ***** válasza:
köszönöm h valaki mellém áll :DD
2013. máj. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/78 anonim ***** válasza:

69es... te is mit csinálsz? :D direkt idegesíted a népet. érettség nulla. ennyire unatkozol? mit törődsz azzal, hogy most ki mit néz ? romantikát vagy harcot? semmi jogod nincs, hogy eldöntsd, hogy mit nézzenek! mégha bele is látnák az egészet, akkor se szólhatsz egy mukkot se!


egyébként ha ennyire eldöntöd, akkor légyszi menj fel egy facebookos narusaku vagy naruhina oldalra és írd ki ezt! amit ide mindig! :D és szólj, mert nagyon kíváncsi vagyok hogy leosztanak!

2013. máj. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/78 A kérdező kommentje:

Legyetek szívesek privátban vitatkozni, előre is köszönöm.

Igen, úgy írtam Hinatáról, mert nem kedvelem, de nem személyeskedtem és szerintem még normális hangnemben írtam, nem úgy, mint az a bizonyos 61%-os. Nem kívánom a vitát sem folytatni vele, sokaknak már az írásából is lejön, hogy miféle emberek.

2013. máj. 23. 18:29
 39/78 anonim ***** válasza:
eléggé lejön h te irásodból is milyen ember vagy
2013. máj. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/78 A kérdező kommentje:
:)
2013. máj. 23. 18:45
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!