Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Naruto 631. fejezet? Akkor...

Naruto 631. fejezet? Akkor most már bebizonyosodott, hogy Sakura Naruto barátnője?

Figyelt kérdés
Mert abból amit mondott nagyon úgy néz ki. Nagyon örülök, reméltem nem az a szerencsétlen Hinta lesz az!

2013. máj. 22. 17:07
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/78 anonim ***** válasza:
Ennek a vitanak semmi ertelme. Majd kiderul a csata vegen :) Mar varom :D Es akkor majd te is valaszt kapsz a kerdesedre.
2013. máj. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/78 A kérdező kommentje:

Látom nem sokat tudsz. Nem Kishimoton múlik, hogy ki szerepel a legtöbbet, hanem a fanokon. Akit ők akarnak látni ,annak kell sokat lennie, akiket ők nem akarnak ,azok keveset. Így megy ez a shouen jumpnál, olvass csak utána.

Nem tudom követed e, de a legjobb példa erre a Bleach, amikor Kubo ki akarta nyírni Byakuját. Megcsinálta meghatóra, Byakuja elmondta a végső szavait, de a fanok visszasírták, így Kubonak muszáj volt visszahoznia.

És még mindig nem a magyar fanokról van szó, japánban imádják Sakurát.

2013. máj. 22. 19:42
 13/78 anonim ***** válasza:
Jol van, nyugi! Ezzel mar reg tisztaban voltam. Csak veled ellentetben en rajottem arra, hogy nem a te velemenyedtol fog ugy alakulni a tortenet, ahogy akarod :P Itt allsz es vitatkozol azokkal, akik valaszt probalnak adni a kerdesedre, amelyre eddig csak nemleges valaszt kaptal. Akkor most mit akarsz? Alapits egy Naru-Saku klubbot, es remenykedj. Egyebet nem tudok mondani. Mar latom elore, hogy aztan megint irsz valami ujabb ervet, ezert mar most megmondom: Nincs ertelme mind az erveidnek, mind a kerdesednek. A dontes ugyis Kishimoto kezeben lesz, es orulj annak, hogy ennek ellenere vannak, akik szeretnenek segiteni egy valasszal.
2013. máj. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/78 anonim ***** válasza:
egyetértek az előttem lévő válaszólóval :D a dolgok nem ugy fognak alakulni ahogy akarod! :P + bocs de semmi esély narusaku-ra ezt sakura egyértelmően naruto tudatára adta
2013. máj. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/78 Nirata ***** válasza:

Hál Istennek


(ne haragudj kérdező)

2013. máj. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/78 A kérdező kommentje:

"egyetértek az előttem lévő válaszólóval :D a dolgok nem ugy fognak alakulni ahogy akarod! :P + bocs de semmi esély narusaku-ra ezt sakura egyértelmően naruto tudatára adta"

Vicces vagy.

Az előtted lévő rendesen leírta amit akart és igazat is adok neki, nem úgy lesz ahogy én akarom. Én azon akadtam ki, hogy azt írja, hogy Sakurát utálják, Hinatát meg imádják mindenhol, ami nem igaz.

Te meg pont írod ,mint ő, hogy nem az lesz amit én akarok és utána oda írod, hogy tuti az lesz amit te akarsz... fuck the logic

2013. máj. 22. 20:16
 17/78 A kérdező kommentje:
Ez a 14.-nek ment.
2013. máj. 22. 20:17
 18/78 A kérdező kommentje:
Naruto-Hinatára sincs több esély, mert Narutot nem érdekli Hinata, Narutot Sakura érdekli, erről ennyit. Szóval vagy Naruto- Sakura, vagy semmi nem lesz.
2013. máj. 22. 20:18
 19/78 Nirata ***** válasza:

haj de elszaladtak az indulatok


Kérdező:Sokan szeretik Sakurát, de nem mindenki, és ez Hinata esetében is így van...

2013. máj. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/78 anonim ***** válasza:

Nem cs magyar oldalakat olvasok, külföldieket is(inkább főleg). Tényleg semmi értelme ennek. Nem vitatkozni akarok, csak elmondtam tényeket. Valóban számítanak a fanok épp ezért vannak ezek a hullámvölgyek,hogy megtartsák mind2 tábort. Ezért nem lehet tudni, hogy most melyik esélyesebb. Szerintem Hinata lesz, nagyon sok pozitív visszajelzések voltak még december végén. Egyébként meg: Jiraiyat is nagyon sokan szerették, még a mai napig kérlelik Kishit hogy hozza vissza, de mégse hozta még vissza.


Japánban többen szeretik Sakurát mint más országokban, de ott se valami jelentős, a narusakus híresztelések ellenére. pl az utolsó "legnépszerűbb karakter" szavazásnál is épphogy megelőzte Hinata Sakurat: [link]


Nem akarok veszekedni :) nem kell ilyen fenyegetően beszélni.. Azért nem mondanám, hogy nem sokat tudok. Nem halnék bele ha Naruto Sakuraval jönne össze, de elég hülyén jönne ki, főleg hogy még most is elutasító volt Sakura.


Egyébként meg: itt se sokan írják hogy imádjuk sakurat, biztos hogy ő lesz narutoval... ://

2013. máj. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!