Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy tudnak az emberek diszkó...

Hogy tudnak az emberek diszkó nélkül élni?

Figyelt kérdés
Mi mást lehet csinálni péntek/szombat esténként?
2011. jún. 25. 18:41
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
84%
kocsmázni
2011. jún. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
96%

Sétálni, összeülni a barátokkal, összebújni a kedveseddel, filmet nézni a gyerekekkel, sütni egy finom süteményt stb.

Én pl. sosem jártam diszkóba csak tizenéves koromban pár alkalommal sulidiszkóban és nem is hiányzott soha az a fajta élet szerencsére.

29N

2011. jún. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
90%

Szegényes a fantáziád :) Én pl. utálom a diszkókat. Zavar a sok ember, a cigi, és az ott lévő zene sem a stílusom. Soha nem is járok. Mivel vizsgaidőszak van, most éppen tanulok, de egyébként pl: kirándulás, mozi, otthoni filmezés, főzőcskézés, színház etc. Sajnálom azokat, akiknek a diszkó jelenti az egyetlen szórakozási lehetőséget.

19/L

2011. jún. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
93%
Megállítani a filmet, félredobni a chipset, és kamatyolni XD
2011. jún. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
78%
Ott van a vízipipa :D sokkal jobb összeülni a haverokkal, mint üvöltő zenére ugrálni egy kicsi, sötét, büdös és zsúfolt helyen :/
2011. jún. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:

Én sose voltam diszkóban, csak amikor jött Rush, Carl Cox és még a többi neves Dj pestre, akkor mentem szórakozni és ezzel le is írtam hogy tudok élni nélküle :)

Nagyon egyszerűen nem érdekelnek a kis dj-k akik zugdiszkókban játszanak

2011. jún. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
Én szeretem, de azért nem létfeltétel.
2011. jún. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
91%

off:

18:45-ös!

Mondd valamit neked ha egy filmet a párommal 3 részletben

néztünk meg???:-)))))))

2011. jún. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
95%
Én nagyon jól megvagyok nélküle...Nem dohányzom,nem iszom alkoholt-inkább vezetek,de azt mindig!-nem tudok és nem szeretek táncolni sem,ráadásul a discozene sem műfajom...Nem,,pasizok",egyéjszakás kalandokra,esetleges udvarlókra pedig nem vágyom.Ráadásul sokszor-tisztelet a kivételnek!-elborzasztó az értelmi szint...Nem mintha én egy IQ-fighter lennék,mert messze sem,de azért egy alapnak mindenkinek kéne lenni...Egyszer voltam,18 évesen,annyi elég volt.Péntek éjjel inkább kiviszem a verdát az útra,s hadd menjen...Persze,csak bizonyos határokon belül:))
2011. jún. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
38%

18:48:


Mond :D De van olyan film is, amit 5 próbálkozással se sikerült még megállítás nélkül végignézni, pedig háborús :D

2011. jún. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!