Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy tudnak az emberek diszkó...

Hogy tudnak az emberek diszkó nélkül élni?

Figyelt kérdés
Mi mást lehet csinálni péntek/szombat esténként?
2011. jún. 25. 18:41
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
65%
A provokáló kérdésekre mindig az ellenvéleményes tábor ír, ezt tanuld meg! Az ember jobban szeret ellentmondani, mint bólogatni.
2011. jún. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim válasza:
94%
Na látod, én meg pont azt kérdezem: Hogyan képesek az emberek diszkóba járni?? Mindig is utáltam, egyszer voltam barátaim unszolására, de kb 1 óra után elegem lett belőle, és leléptem. Egyszerűen értelmetlennek tartom, hogy majom módjára ugráljak villogó fények között, és közben az agyamig hatol az a kib_szott TUC-TUC...
2011. jún. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
88%
(Rock)Konceeert! :))
2011. jún. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim válasza:
78%
Kár hogy a kérdezőket nem lehet lepontozni.
2011. jún. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim válasza:
83%
Azért nem írnak ide a kis diszkós barátaid, mert a felük funkcionális analfabéta, és képtelen rá.
2011. jún. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
91%

Hogyan képesek az emberek minden hétvégéjüket a diszkóban tölteni???

Ezer más sokkal jobb elfoglaltság van, mint egész éjjel fuldokolni a füsttől és megsüketülni a zenétől...


25/N

2011. jún. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
90%
Ha már buli, akkor házibuli. De egyébként én sem szeretek különösen bulizni, inkább egy kis séta vagy sport vagy barátokkal valami program :D
2011. jún. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
73%
Talán azért nem írnak ide a rokonlelkek, mert nem őket kérdezted, te nagyokos! Tanuld meg hogy nem mindenki olyan mint te, de ettől még nem rossz. Sok ember nem jár diszkóba és mégis él. Itt sem az a baj hogy te diszkóba jársz, hanem az lenézed azt aki nem.
2011. jún. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező: sokan vannak, akik járnak diszkóba, csak nem minden hétvégén. Én írtam is, hogy szoktam, csak ritkán. Nem nézem le azt, aki diszkózik, csak a kérdésed volt fura, mert ezek szerint te mást nem is csinálsz?
2011. jún. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
90%
Nagy gondod lehet ha ezt a kérdést tetted fel!Hidd el nem halt még bele ember mert nem megy sok idióta közé!És legalább megkíméli magát és a pénztárcáját!Van sokkal jobb hétvégi elfoglaltság is ahogy azt írták páran: film,séta,vagy szimplán haverokkal lehet otthon is szórakozni,iszogatni!Én azt jobban élvezem!
2011. jún. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!