Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy tudnak az emberek diszkó...

Hogy tudnak az emberek diszkó nélkül élni?

Figyelt kérdés
Mi mást lehet csinálni péntek/szombat esténként?
2011. jún. 25. 18:41
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
58%

gyanítom a rokonlelkeid már fél napja készülődtek, ahogy ismerem őket.

én pl tegnap a haverokkal zúztam, grilleztünk, piáltunk, szórakoztunk, sütöttünk, főztünk, táncoltunk, dumáltunk, játszottunk, stb. Két órája értem haza.

Szoktam még 1-1 haverral lenni, csajos partit csinálni, pasimmal lenni, a szex sztem sokkal jobb, mint a diszkó, de hát kinek mi... xD

Olvasok, rajzolok, koncertre megyek. Elutazom, világgá megyek.Kocsma, házibuli.

Igazából a lehetőségek száma végtelen, de sose unom magam. Szörnyen fantáziátlan lehetsz, ha diszkó nélkül meghalsz, de ahogy érzed.

Nincs bajom a diszkósokkal, van pár haverom, aki szereti, és ennek ellenére normális, de a zöme tényleg síkhülye. Ha szép nagy, foszforeszkáló betűkkel, piktogrammokkal (a teljesen analfabéták miatt, esetleg külföldieknek) jelezve van hogy TILOS A DOHÁNYZÁS, nem tudom miért van csomó embernek cigi a kezében, és még felháborodik ha szólok, hogy a qrva anyját égesse meg vele. Meg jobb szeretek ismerősök között lenni részemmel, és ez alatt nem a látásból ismerem kategóriát értem. Nem élmény, mikor izzadt, rusnya, bunkó paraszt hozzám dörgölőzik az álló farkával. Meg hogy az átlagéletkor valahol 14 év körül mozog mostanában. Csupa csitrit meg rajt látni szinte. A zene meg pláne nem az én világom.

2011. jún. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!