Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy tudnak az emberek diszkó...

Hogy tudnak az emberek diszkó nélkül élni?

Figyelt kérdés
Mi mást lehet csinálni péntek/szombat esténként?
2011. jún. 25. 18:41
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
84%

Ahogy előttem is leírták. Engem sem érdekelt sose, hogy most elmenjek discoba hallgassam azt a zenének nem nevezhető valamit(tuc tuc tuc-mert kb ennyiből áll az ottani"zene"). A cigifüstöt szívjam, vagy id.ióta emberekkel vagy rin.gyókkal fussak össze, akik maximum belém kötnek. Kell ez nekem? Valamiért nem hiányzik. Igaz bármikor összefuthatok h.ülye emberekkel akár az utcán is, de ezért direkt nem fogok olyan helyre menni ahol viszont tömkelegével vannak egy helyen összezsúfolódva..

Akkor már inkább találkozok barátnőmmel, feljön hozzám csinálunk egy csajos összejövetelt, beszélgetünk , vagy a többiekkel elmegyünk sétálni új helyeket felfedezni, kirándulni, vonatozni(bár ez mindig csak tervben van meg), rajzolni, olvasni, filmet nézni, fényképezni, nézni a tájat szívni a friss(?) levegőt, kutyát sétáltatni(már ha lenne), elmenni esetleg moziba, vagy valami kajáldába, kiülni egy parkba,stb. Rengeteg más dolgot lehet csinálni discon kívül, nem az a baj, hogy jársz bulizni hanem az, hogy nem tudsz más tevékenységet(pedig nagyon sok más van) elképzelni disco helyett. Ez van. Szerencsére én meg még rajtam kívül nagyon sokan nem ilyen szűklátókörűek és szegényesek..Ez van.

19/L

2011. jún. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
88%

Tessék megnézni engem, élő példa vagyok rá....17 éves vagyok lassan és eddig sikerült túlélnem diszkó nélkül...és szerintem ezután is menni fog :P


Hogy mit lehet csinálni?

Egy jót főzőcskézni, dumcsizni a haverokkal, filmet nézni, kártyázni, netezni, zenét hallgatni, tornáznisétálni....egyszóval elég sokmindent...

2011. jún. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
El lehet menni rendes,élő koncertre is...
2011. jún. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
Vagy vannak még fesztiválok is.Ja és pogózhatsz is :D
2011. jún. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:
Hát jah nálunk 7vége=diszkó hosszú évek óta, ha valami miatt kimarad egy akkor eléggé befordulok. De ahogy nézem akkor nem ez az általános.. Vagy ők már készülnek az estére.. :D
2011. jún. 25. 20:10
 36/41 anonim ***** válasza:
0%

Atól még ha valaki szeret zúzós partykra járni,nem biztos hogy funkcionális analfabéta.

Vannak fiatalok akik igen is ott tudják kiereszteni a fáradt gőzt.

Én,ha lenne rá pénzem,havonta egyszer elmennék egy igazán jó helyre.Mert a csicska fakusi discokat nem szeretem,ahol a rádio slágereket nyomják felmixelve.


A kérdésedre válaszolva:már megírták előttem,és tényleg jókat írtak,bár töbsége elég uncsi lenne nekem.(mert ha minden hétvégén azt csinálod,akkor meg az az uncsi)

Szóval,úgy bírják ki,hogy nincs rá pénz,vagy dolgozni kell(én pl:éjszakás szakács vk),vagy messze van,és nincs kocsi,busz nem jár....stb...ezek piti akadályok,de...

2011. jún. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
hallod én meg szeretek menni, de nagyon ritkán megyek. mivel kb alig vannak barátaim ,nehezen ismerkedek:S
2011. jún. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
78%

Utolsó előtti: van akinek meg a diszkó uncsi, na? Egyszerűen csak nem vagy képes más helyébe képzelni magad.

Nekem pl van egy hobbim. Minden szabadidőm azzal töltöm.

2011. jún. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
És nem azért nem megyek mert akadálya van...
2011. jún. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim válasza:
85%
Nagyon köszönöm, kedves 20:47, hogy írtál, épp erre gondoltam! :) Lássuk csak! 1. A funkcionális analfabéta azt jelenti, hogy képes elolvasni a betűket, de azoknak maximum a legfelső jelentésrétegét képes értelmezni (vagy azt sem, vannak fokozatok). 2. Amikor azt mondtam, a diszkósok nagy része funkcionális analfabéta, valójában nem úgy értettem, hogy gyakorlatilag írástudatlanok (noha a társadalom egészéhez képest kétségkívül felülreprezentáltak közöttük az ilyen egyedek), hanem arra gondoltam, hogy kulturálatlan és földbuta emberek. Tetszik érteni? Mintha nem azt mondanám, hogy "ez az ülőke egy merő e-coli baktériumtenyészet", hanem hogy "szaros". Egyrészt azért mondom, hogy szaros, mert e-coli mellett egyéb aenterobaktériumok is megfordulhatnak rajta, így nem lennék pontos, másrészt azért, mert egyszerűbb. 3. Te kifejezetten csak az első jelentésréteget vetted cáfolatod alapjául. Konklúzió: Ugyan nem minden diszkós funkcionális analfabéta, de te speciel határeset vagy. A többi meg nagyrészt sudribunkó. Így már érthető? :)
2011. jún. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!