Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy tudnak az emberek diszkó...

Hogy tudnak az emberek diszkó nélkül élni?

Figyelt kérdés
Mi mást lehet csinálni péntek/szombat esténként?
2011. jún. 25. 18:41
1 2 3 4 5
 11/41 anonim válasza:
92%
én dolgozok este hétvégén,elég jó válasz?
2011. jún. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
95%
Sétálni a természetben, elmenni egy hangulatos kávézóba, kirándulni, barátokkal beszélgetni, kedvesemmel lenni, kutyázni, olvasni, tanulni, filmezni, fényképezni...
2011. jún. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
93%

Millió egyebet. Nem azt mondom, jó dolgo bulizni, na de ha minden péntek és szombat este bulizol, az azt jelenti, hogy egész hétvégén gyakorlatilag semmi mást nem csinálsz? :O

Én ilyenkor szoktam takarítani, főzni előre a hétre, meglátogatom a barátaim vagy a szüleim, kirándulunk, strandra megyünk, kerti partit tartunk, elolvasok egy jó könyvet, megnézek egy jó filmet, játszom a macskával, tanulok, ha van valamilyen rendezvény, elmegyünk, megnézzük, stb. Annyi szép dolog van a világon!

2011. jún. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim válasza:
94%
19 éves fiú vagyok és nem járok discoba. Barátokkal összeűlni jó kis filmpartik vagy iszogattok egy kicsit. Pároddal lenni. Sétálni éjjel. Tópartok meg sátrazó helyek szalonna sütés éjszakai sportok sok mindent lehet csinálni :) sokkal értelmesebb idő töltések is vannak mint a disco
2011. jún. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
94%

mark86


Mozi,séta,kaja,bográcsozás,szalonnasütés,szex. Nekem minden jobb mint ott majomkodni...

2011. jún. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
94%

Elég jól.

Miért tespedjek kényelmetlen ruhában egy irreálisan drága, füstös, sz*r zenéket játszó tehetségtelen dj bulijában tapló parasztok és ostaba r*ngyók között, kockáztatva, hogy bármikor bárki bármit belerakhat az italomba, vagy megkéselhet?


Jól elvagyok a szabad levegőn, vagy egy teázóban, vagy v.melyikünknél a barátaimmal, röhögünk, dumálunk, filmeket nézünk, elmászkálunk egy rakat helyre.

2011. jún. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
95%

Hogy tudnak egyesek agy nélkül élni?!?

Én csak szánni tudom azt, akinek a diszkóról szól az élete, és ELKÉPZELÉSE SINCS, mire jó egy csodálatos szombat este, pláne nyáron.

2011. jún. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:
De tök fura, hogy ide nem ír egy rokonlélek se, de a helyek meg mindig tömve vannak..
2011. jún. 25. 18:54
 19/41 anonim ***** válasza:
90%

utálom a diszkókat. mondjuk valami zenés táncos helyre elmegyek, de csak ha normális a zene, nem ilyen tücctücc drogos fos.


kerti grillezés, kocsmázás, séta, hülyülés a parkban, éjszakai fürdés a Balatonban, őrült fogadások teljesítése :)

2011. jún. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
84%

mark86


Ez nem rokonlélek kérdése.

Sok felnőtt van.te meg még gyerek vagy...majd kinövöd.

2011. jún. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!