Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Előfordult már veled, vagy a...

Előfordult már veled, vagy a családodból valakivel, hogy elment színházba, vagy koncertre, s a jegyeket otthon felejtette?

Figyelt kérdés
2011. dec. 20. 21:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm a telefonját tüzelte el! :D Szétrobbant az akksi a kályhában! :D
2011. dec. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Már nagyon régen volt. Véletlen kidobtam a koncert előtt a jegyemet és le is vittem a szemetet a konténerbe... Elmentem a koncertre, beszéltem a jegyszedővel, hogy ez a szitu. Mondtam, hogy ők a haverjaim ( az ő jegyük megvolt). Miután mindenki bement, megmutattam a jegyszedőnek, hogy " Na, ott az az üres hely az enyém lenne" ( haverjaim ahol ültek, direkt kihagyták a helyemet)és így beengedett.
2011. dec. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Anyukámék voltak úgy színházjeggyel, hogy otthon hagyták, de felhívták öcsémet, hogy mondja be a jegy számát és azt, hogy hova szól, így beengedték őket.
2011. dec. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

A férjem eléggé szétszórt, így rendszeresen elhagy dolgokat.

Néha akkor is, amikor nála van :)

Telefonját a reggeli kapkodásban gyakran itthon felejti, pedig olyan a munkája, hogy egész nap hívják és ő is sokat telefonál.

Egyik nap teljesen idegbetegen felhív:

- Nézz már körbe légyszi, hogy hol hagytam a telefonomat és hozd le nekem, mindjárt hazaérek. A f...mat, 40 km-ről jöttem vissza emiatt, már megint...

- Drága...mivel a te számodat jelezte ki, szerintem épp a füleden van..

- Ó, hogyaza..!!!!


Na, így autózott másfél órát a bedugult városban egy olyan dolog miatt, amit el sem veszített :)

2011. dec. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Juj Anyu előre kikészítette a színház jegyeket a konyhába, aztán neki állt sütni, de indulás előtt nem találták a jegyeket..kerestük kb 2 óráig, már le is késték bőven, azt leültünk sütizni, hát a sütemény alján voltak a jegyeket a sütőpapír alatt...mai napig nem értjük..:D
2011. dec. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nem. Pedig szétszórt vagyok, nem emlékszem olyanra, hogy valahova időbe odaértem.

Ne haragudjatok, de ehhez tényleg elég lököttnek kell lenni. Kiskoromban Anyu úgy indított útnak, hogy "Bérlet, kulcs, (később) telefon?" Azóta felnőttem, és ezt már magamtól kérdezem.


Ha meg színházba megyek, alap, hogy elteszem a jegyet. Esély sincs rá, hogy otthon hagyjam, mivel oda megyek. Olyan, mintha télen elfelejtenék kabátot vinni vagy elindulnék az állatorvoshoz, de nem ellenőrzöm, hogy a macska velem van-e.

2011. dec. 26. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Az osztályommal színházba mentünk és otthon felejtettem a jegyet. Apum hozta utánam. 10 perccel később érkezett, mint én, de nem késtem le az előadást!
2011. dec. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"Anyu úgy indított útnak, hogy "Bérlet, kulcs, (később) telefon?"

Egy az egyben így volt velem is és még most is megkérdezi ismerve engem. Színház/koncertjegyet nem hagytam még otthon, mert nem járok, ellenben sokszor szaladok vissza a busztól a telefonomért, bérletemért. Nem hiszem el, hogy tudom ezeket itthonhagyni. Telefonon az időt nézem, a bérlettel meg utazok, és tudom, hogy busszal megyek, mégis otthon hagyom. Még szerencse, hogy közel van a buszmegálló.

//Kecskemét környékén lányokkal ismerkednék, barátkoznék; 21/F//

2011. dec. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ilyenre nem emlékszem, talán már azt is elfelejtettem :)

Viszont olyan történt velünk nemrég, hogy egy kuponos oldalon megvett szolgáltatásra mentünk volna (pónilovaglás féláron) és a kupont persze nem vittük magunkkal :)

Ugye annak meg az a lényege, hogy a kuponnal igazolod, hogy már kifizetted előre a szolgáltatást.

Még az volt a szerencse, hogy nem sokkal előtte vettem az okostelefonomat és hogy volt net is, így a telón meg tudtam mutatni a kupont és be tudtam mondani a számát :)))

2011. dec. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!