Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek a The Witcher...

Szerintetek a The Witcher sorozat le tudja győzni a Trónok harcát?

Figyelt kérdés

2019. júl. 31. 17:54
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

#20 mellé kell állnom. Sajnos nagyom sok ember már most fikázza szerencsétlen sorozatot egy előzetes miatt (még előtte is szídták). Persze az égig magasztalni sem kellene, ugyan ezen okokból,de azért valjuk be. Ismeretség nélkül remélni meg ismeretség nélkül utálkozni nem ugyanaz.

Teszem hozzá hogy a Witcher könyvek egyébiránt sokkal hamarabb jelentek meg mint a Got regények. És ugyan nem voltam túl idős a Trónok harca című első kötet megjelenésekor, de emlékeim szerint nem volt akkora a rajongótábora. Később a sorozat tette ENNYIRE híressé. A Witcher alapból híres,és advva van egy jó sztori.

2019. aug. 4. 21:54
 22/24 anonim ***** válasza:
29%

Nem kell érveket hoznod. Mindhatsz bármit és le is pontozhatsz, csak az nem párbeszéd, hanem ugyan az, amit te is ellenzel.

Sokan csinálják ezt. Te is lehetsz egy a sok közül. Szóval igazad van. Nem kell.

Csak jó dolog. A kérdező le tudta írni rendesen a gondolatait. Azt hittem másnak is megy.

Tévedtem.


További kellemes! :)


Mai világban úgy néz ki, az érvek és a logika már nem számítanak...

2019. aug. 5. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

"le is pontozhatsz"

Nem tettem, de furcsa ezt nagy eséllyel attól olvasni aki lepontozott.

A kérdező láthatólag felfogta amit írtam, te nem, sajnos a logika úgy tűnik kiveszni látszik a világból 😉 . De az, hogy mit fogsz fel meg mit nem az nem az én bajom, se időm se kedvem nincs nagyon ilyen felesleges "beszélgetésekre". Részemről befejeztem.

2019. aug. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
100%
Szerettem a GOT ot de a Witcher sokkal jobb :)
2020. jan. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!