Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek nem túlértékelt...

Szerintetek nem túlértékelt az Eredet című film?

Figyelt kérdés
A színészi játék és a rendezés nem rossz, de maga a film szerintem még átlagosnak is kevés...
2019. nov. 19. 07:59
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Nem.
2019. nov. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Egy új ötletként, nem franchise újabb darabjaként jelent meg, és tarolt a nézők, kritikusok között is, és a mozi kasszáknál is. Lehet egyéni ízlés alapján vitatkozni a kérdésen, de Nolan nagyot alkotott vele ilyen szempontból.
2019. nov. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kifejezetten jó a forgatókönyv, nem érzem túlértékeltnek.
2019. nov. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem minden Nolan film túlértékelt.
2019. nov. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

Én az utolsó válaszolóval ellentétben pedig úgy gondolom, hogy mindegyik (eddig általam látott) Nolan film nagyon jó.


Ahogy azt írták is, valami újat hozott a mozikba. Nagyon egyedi rendező, most is kíváncsian várom az új filmjét, tetszik a titokzatosság körülötte.


Az Eredet is tetszett. Bár elsőre kusza volt. Nem érzem túlértékeltnek, még akkor sem, ha igaz, hogy az IMDB szavazatok egy részét vásárolták. Bár ebben nem tudom, hogy kéne-e higgyek.

2019. nov. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tehát csak a sztori nem tetszik neked. Mi vele a problémád?
2019. nov. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
Én 10-est adtam az Eredet-nek, háromszor néztem meg. Mindig felfedeztem valami újat. Simán megérdemli a maximális pontot.
2019. nov. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
Hát elég nagy idióta lehetsz, ha szerinted az átlagos szintet se üti meg
2020. márc. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%

Én úgy gondolom, hogy túlértékeltsége mellett egy zseniális film. Nem ér 10 pontot, mert sem az ötlet, sem a történet nem eredeti, de a látvány az nagyon jó lett és a színészek és az operatőr is kiemelkedő munkát végeztek.


Engem a haverjaim soha többet nem hívtak moziba, mert amikor a második szintről beszéltek a filmben elnyögtem, hogy ugyan az lesz a vége, mint az eXistenZ-nek, hogy nem lehet tudni, szimulációban vagyunk-e.


Még mielőtt premieren lett volna a film top1-be az IMDb-n olyan kamu pontozásokkal, amiket utólag törölt az IMDb. Egyértelműen üzleti hype volt, hogy minél több embernek eladják. Emiatt egyértelműen örökké túlértékelt kategóriába fogom sorolni a filmet.


Nolan korunk egyik leglátványosabb és állandóan elgondolkodtató filmeket gyártó rendezője. Amihez hozzányúl, az siker lesz. Nagyon bírom. De ez a film akkor sem 9.8, ahogy az be volt állítva. 8.8 reális és ezen a szinten egyáltalán nem mondanám túlértékeltnek, de sokkal nagyobb körülötte a mesterségesen keltett hype, mint amit érdemelt.


Többször nézős örök darab lett és mindenkinek ajánlom a filmet.

2021. márc. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!