Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ami sok, az sokk, csak szerint...

Ami sok, az sokk, csak szerintem túlértékelt?

Figyelt kérdés

6.9 IMBD

45 metascore


Sok kritikus minden idők egyik legjobb vígjátékának tartja..

Szerintem a film se nem horroros, se nem vicces. Sablonos az egész, a poénok pedig nem is az, hogy idétlenek, szimplán nem találnak be, legalábbis nálam, holott vevő vagyok a bourlesk (jól írom?) humorra. Hangulatos kis mozi amúgy, mert a helyszín rendben van, és mindenki hozza az elvártat, de mégis sokszor untam a filmet. Nekem az első végkifejlett jobban tetszett is mondjuk, hogy a szomszédok a gonoszak/provokálók, nem pedig ők. Amúgy ebben a sztoriban lehetett volna több szerintem, ha horrorisztikusabb lett volna, talán több poénnal. Így nálam nemtöbb, egy 1x nézős korrekt mozinál :(



#horror #vígjáték #kritika #Imdb #1989 #Tom Hanks #Burbs #The Burbs #Ami sok #az sokk
2020. márc. 10. 19:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs, de kb ez volt életem egyik legjobb kritikája, amit olvastam.

Talán az elején a burleszk bemutató nem kellett volna, de nagyon jól végigmentél a filmen és pont, hogy nem közhelyes szarságokat toltál, hanem nagyon jól fgoalmaztad meg, hogy miért is lehet jó ez a film.


"Hatalmas rendezés", "remek alakítások" stb.

Az összes "okoska" blogger ennyit tud(pl:kritikus tömeg).

Néha van egy kivétel cikk, de ennyi.


Szal ha esetleg úgy alakulna, én is szívesen venném a műveid.

2020. márc. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
76%

Mindig lesz jobb. Ellenben nem úgy kezdték, hogy jók voltak. Neked is lehet fejlődnöd. És biztos rengeteg negatív kritika is fog érni. Csak tudd, hogy minden, hangos negatív kritikára megannyi csendes pozitív is születik, amit nem mond ki senki.


A negatív kritika meg olyan, hogy el lehet rajta gondolkodni. Lehámozod róla a trágár és személyes és érzelmi dolgokat és marad belőle egy ötletre való vágy, amit érdemes megnézni, milyen megvalósítással lehet kezelni.


Ez a folyamat sosem indul el, ha félsz a kritikától. Fejlődni nem fogsz tudni, ha félsz attól, hogy van jobb nálad.


Kezd el. Ketten már szívesen olvasnánk. Neked jó hobbi lenne. És egy fél év után meglátod, mennyit fejlődtél.


Csak biztatni szeretnélek, mert én biztos jól járnék, ha olvasnám.

2020. márc. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Utolsót támogatom, vágj bele szerintem is <3
2020. márc. 13. 18:05
 14/14 anonim ***** válasza:

Én így utólag azt tudom tanácsolni, hogy alapjában véve az ilyen blogok stb megmondó emberek vannak, tehát okoskodni akarnak vagy épp a látogatottság miatt megy a mókuskerék és akkor is ír, ha nincs kedve és persze, hogy szar lesz.

Ellenben azt el tudnám képzelni, hogy mint Szirmai, néha akár régebbi filmeket is előveszel

Ennyi jó volt abban a szerencsétlenben, mert más azt se tudott, csak okoskodni.

2020. márc. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!