Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen az uj aranyiranytu...

Milyen az uj aranyiranytu sorozat? Miért engedélyeztek hogy végül mégiscsak vászonra vigyek a sztorit?

Figyelt kérdés
Elkezdeném de az előzetese nem fogott meg. És szerintem ritka csúnya szereplőket sikerült válogatni az eredetihez képest. Olvastam az első 2 könyvet a borostyanlatcsovet végül nem vettem meg mert meguntam a sztorit. A film nagyon tetszett de a sorozatnál elbizonytalanodtam.

2020. nov. 19. 20:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
10-dik vagyok, egyébként én angol szinkronnal néztem magyar felirattal, nekem jobb volt úgy, mert tényleg olyan volt a hangja a karaktereknek amilyen, és jobban hallani lehet a beleélést, nem úgy mint egy fordításban.
2020. nov. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
A sorozat elég hűen követi a könyv eseményeit. Nekem amúgy a sorozat pozitívabb, mint a könyv, mert ott Layra nekem valahogy nem szimpatikus (legalábbis az első könyvben, a többit, éppen ezért nem olvastam). Túl könnyen átlendül érzelmileg olyan szituációkon, amik még egy felnőttet is megráznának. Pl.: mikor kiderül, kik a szülei, rácsodálkozik, majd 5 perc mulva túl is van a dolgon. E miatt, nem tudtam vele azonosulni (meg a folytonos nagyotmondásai miatt), olyan volt mint egy szociopata. A sorozatban sokkal életszerűbb, átélhetőbb a karakter, és nem csak ő, a többi is. A könyvben egyedül a medvét sikerült megszeretnem.
2020. nov. 26. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon jó sorozat, sokkal könyvhűbb mint a régi film volt. A castingja annak se volt rossz, de itt sokkal jobb. Lyra sokkal vadócabb, mint a régi kislány, aki tök átlagos volt. Neki ilyennek kell lennie. Az anyja pedig talán a legjobb színész a sorozatban.
2020. dec. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!