Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki a kedvenc karakteretek a...

Ki a kedvenc karakteretek a Trónok Harcából?

Figyelt kérdés

2021. febr. 25. 09:18
A kérdező szavazást indított:
Daenerys Targarien
Havas Jon/Egon Targarien
Arya Stark
Sansa Stark
Tyrion Lannister
Jamie Lannister
Thart-i Brienne
Az éjkirály
Sandor Clegane
Egyéb (írd le kommentbe kire gondoltál)
39 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Kisujj
2021. febr. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
A sárkányok és Wun Wun.
2021. febr. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Catelyn Stark
2021. febr. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Karl Draco
2021. febr. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
13%
A szőke, mert ő a legjobb csaj
2021. febr. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%

1. Jaime Lannister, mert számomra neki volt a legérdekesebb karakterfejlődése és pont azzal veri át az olvasókat/nézőket, hogy egyáltalán nem az az ember, akinek elsőre hinnék. Pont ahogyan a könyvben sem úgy gondol rá a legtöbb szereplő, mint ahogy kéne.


2. Theon Greyjoy, mert nála már alapfelállás érdekes, és nagyon hamar ki is lökik abból a szerepből, amihez hozzászokott. A sorozatban már végbement, de a könyvekben csak most kezdődik az a pont, amikor elkezd talpra állni egy jobb jellemként a sok szenvedés után.


3. Tengerjáró Davos, mert míg a legtöbb karakter nemes vagy magas körökben mozog, addig Davos az, aki hirtelen belecsöppent a hatalmasak játékába, úgy, hogy ő maga nem az. Egy olyan harc részévé válik, ahol nem kéne, hogy legyen esélye a túlélésre, de mégis van és néha jobb, mint maguk a hatalmasok.


4. Petyr Baelish, mert mindig szimpatikusnak találtam azokat a karaktereket, akik elsősorban az eszükkel törnek előre és nem tudhatod, hogy mikor mit gondolnak. Az a sunyi, tenyérbemászó viselkedés az, ami miatt sokak nem kedvelik, de a karakternek mégis olyan tulajdonsága ez, amire előrejuttatta a céljában.


5. Varys, az indoklás hasonló, mint Kisujj esetében, csak vele szemben, végig a birodalom, a kisemberek életét tartotta szem előtt és emiatt én reménykedtem egy ideig, hogy valamilyen módon ő kerül a trónra. A könyvekben sem fog nagy eséllyel, de remélem ott túléli.


Futottak még: Robb Stark, Arya Stark, Daenerys Targaryen, Arianne Martell, Tywin Lannister, Asha/Yara Greyjoy, Meera Reed, Bánatos Edd, Margaery Tyrell, Olenna Tyrell. Ironikus módon én még Joffrey-t és Ramsay-t is kedveltem.

2021. febr. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
Joffrey! Abból a megközelítésből mondom ezt, hogy ő volt a kedvenc utált karakterem a sorozatban, aki hatalmasat alakított.
2021. febr. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%

Huh. Margaeryt azért szerettem, mert számomra csak nála tudták elérni a készítők, hogy egy teljesen semleges, emberi karakternek érzékeljem. Míg a többi ilyen karakterről, pl Dany, vagy Varys mind volt konkrét véleményem, benyomásom róluk, addig Margaeryt egyszerűen nem tudtam hova tenni, és ez nagyon tetszett.


Rajta kívül


- Ygritte

- Petyr Baelish

- Bronn

- Brienne

2021. febr. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

A könyvben nekem is Jamie Lannister a kedvencem a jellemfejlődése miatt. Mikor még csak alig szerepelt utálni próbáltam, de mikor saját fejezeteket kapott már képtelen voltam rá. De a filmben nem kedvelem azért amit a sorozat végén tett.


A könyvben szintén a kedvenc szereplőim közé tartozik Robb Stark is. Kár, hogy kevest szerepel, de a család közvetett jellemzése is meggyőzött.


E mellett Arya és Sansa (tudom sokakat idegesít) is a kedvenceim közé tartoznak, ahogy Tyrion és Brienne is.

2021. febr. 25. 14:26
 10/15 anonim ***** válasza:
19%
Daenerys csöcsei
2021. febr. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!